Mel Gibson byl o víkendu spatřen v Praze. Užíval si prohlídku památek

Zahraniční 26. května 2022 | 11:43 — Pavla Krejčí
Známé "statečné srdce", Mel Gibson, se prošel uličkami Prahy, když se zde zastavil na cestě z Budapešti. Podle všeho vyrazil na prohlídku místních památek.
Mel Gibson / Depositphotos

O víkendu se do České republiky vydala další hollywoodská hvězda první velikosti, Mel Gibson. Herec byl zachycen v Praze, jak se prochází po Karlově mostě a prohlíží si místní památky. Vypadal, že je s tím, co vidí, spokojen. Do ulic vyrazil v ležérním stylu – oblékl si volnou kostkovanou košili s rozhalenkou, černé kalhoty a pantofle. Podnikl také plavbu po Vltavě s kapitánem lodi Štěpánem Rusnákem. Nakonec povečeřel ve vyhlášené restauracích La Finestra in Cucina na Starém Městě a U Matěje v Dejvicích.

Patrně se jedná pouze o hercovu krátkou návštěvu, jelikož v Praze momentálně žádný film nenatáčí. V Evropě už nějaký čas pobývá. Nedávno v Budapešti dokončil natáčení seriálu The Continental, spin-off televizního seriálu o Johnovi Wickovi. Gibson je milovníkem památek a rád objevuje nová místa. Také v ulicích maďarského hlavního města byl často spatřen, jak vyráží na prohlídky.

Gibson v posledních týdnech navštěvuje významné evropské metropole. Než se vydal do Prahy a Budapešti, byl ve Vídni na koncertu Vienna Mozart Orchestra. O víkendu bude herec pokračovat do Skotska, kde se v Glasgowě plánuje zúčastnit fanouškovské akce nesoucí název Experience Mel Gibson LIVE. Do Skotska se vrací po 28 letech od natáčení filmu Statečné srdce.

Gibson nenavštívil Českou republiku poprvé. V roce 2014 se zúčastnil Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Obdržel zde tehdy Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. O něco se později se dokonce objevil v upoutávce na 50. ročník.

Přestože v posledních letech nemá na kontě žádné velkofilmy, zažívá svůj malý comeback. Získává menší role vedle známých jmen. Gibson kromě herectví působil i jako režisér a producent. Film Statečné srdce z roku 1995, v němž hrál hlavní roli, i sám režíroval.

Psali jsme také: Filmový Aquaman si našel novou lásku. Je jí mexická kráska

Autorský článek, další zdroj: praguereporter.com

Témata: Mel Gibson, Praha, herec
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...