Filmový Aquaman si našel novou lásku. Je jí mexická kráska

Zahraniční 24. května 2022 | 11:11 — Pavla Krejčí
Jasona Momoa své fanynky moc nepotěšil. Ani si ještě pořádně neužily, že byl po dvacetiletém svazku konečně volný a nedávno se objevily informace, že již několik měsíců randí s herečkou mexického původu.
Další 1 fotografie v galerii
Jason Momoa / Depositphotos

Nic neotřáslo společností jako rozchod tohoto hvězdného páru. Jason Momoa a jeho o dvanáct let starší manželka Lisa Bonet už nějakou dobu netvoří pár. Idylický vztah se rozpadl po více jak sedmnácti letech. V lednu oficiálně na sociálních sítích oznámili, že jejich manželství skončilo a každý z nich se chce vydat jiným směrem. Přesto mezi nimi nadále přetrvávají přátelské vztahy. Společně vychovávají dceru Lolu (14) a syna Nakoa-Wolfa (13), a přestože jejich životy už nejsou spojené, chtějí jim být stále dobrými rodiči.

„Všichni jsme pocítili tlak a změny těchto transformačních časů... Revoluce se rozvíjí a naše rodina není výjimkou... a rosteme z probíhajících seismických posunů. A tak sdílíme zprávu o naší rodině, že naše manželství skončilo. Sdílíme to ne proto, že bychom si mysleli, že to stojí za zprávy, ale abychom to mohli v průběhu našeho života činit důstojně a poctivě. Láska mezi námi pokračuje a vyvíjí se způsobem, který si přeje být poznán a prožíván. Osvobozujeme se navzájem, abychom byli tím, kým se učíme stát... Naše neochvějná oddanost tomuto posvátnému životu a našim dětem. Učíme naše děti, co je možné. Žijme modlitbou, ať zvítězí láska.“

Netrvalo dlouho a vyrojily se spekulace, že randí s herečkou Kate Beckinsale. Byl spatřen, jak jí galantně půjčuje sako na březnové afterparty Vanity Fair. Jakékoliv soukromé vazby však popřel.

„Bylo to šílené. Všichni říkali: Chodíš s ní?" Ne, ne, bylo to rytířství, ta žena byla prochladlá,“ řekl Momoa. „Je velmi milá, i já jsem se choval velmi mile, byl jsem jen gentleman... Teď svůj kabát už nikomu nedám."

Nedávno však bylo potvrzeno, že se vídá s mexickou kráskou Eizou González. Podle všeho v ní Momoa našel spřízněnou duši. Rozumí si v mnoha ohledech a dle slov jejich známého sdílejí stejného ducha. Prý se setkali prostřednictvím práce a zprvu byl jejich vztah pouze přátelský.

„Právě teď to není příliš vážné a oba jen čekají, kam bude jejich vztah spět," řekl zdroj blízký páru. „Tráví spolu čas kdykoliv mohou a mezi jejich dvěma nabitými programy to dobře funguje."

Momoa si po nedávném rozchodu nechává zadní vrátka otevřená a věcem nechává volný průběh. „Není to tak, že by to nebral vážně, ale kvůli dětem se do ničeho rychle nehrne. Lisu hodně miloval a stále je tam hodně vzájemného respektu."

Eiza González se proslavila především v roli Loly Valente v mexické hudební telenovele Lola. Objevila se rovněž ve filmech Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Godzilla vs. Kong nebo Baby driver.

Psali jsme také: Johnny Depp se během svědectví ani jednou nepodíval na Amber Heard. Heard byla otázána, jestli ví, proč tomu tak je.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...