Vanessa Hudgens tvrdí, že mluví s duchy

Zahraniční 02. května 2022 | 09:53 Pavla Krejčí
Známe ji jako jednu z hlavních hvězd teenagerského hudebního filmu Muzikál ze střední. Vanessa Hudgens ale ovládá i jiné síly než herecké či hudební. Prozradila, že je obdařena schopností komunikovat s bytostmi z „onoho světa“.
Vanessa Hudgens tvrdí, že vidí duchy. / Depositphotos

Během vystoupení v The Kelly Clarkson Show herečka přiznala, že je obdařena nadpřirozenými schopnostmi. Údajně vidí duchy, a dokonce s nimi může komunikovat. „Přijala jsem skutečnost, že některé věci vidím a slyším," řekla. „Na chvíli jsem to potlačila, protože je to děsivé. Neznámé je děsivé. Ale nedávno jsem si řekla: „Ne, tohle je dar a mohu s tím něco dělat, takže se do toho dám." 

O těchto zvláštních schopnostech prý ví už od dětství. „Pamatuji si, jak jsem se připravovala do školy, když mi bylo 8 let, a viděla jsem něco jako ty kachny, které taháte. Je to hračka,“ vzpomínala. „Na jídelním stole byla jedna taková, vykročila jsem a prostě šla vedle mě.“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Kelly Clarkson Show (@kellyclarksonshow)

Vanessa Hudgens, která byla v show, aby propagovala svou funky řadu Fabletics, dále vysvětlila, že také nedávno provedla své první paranormální vyšetřování s vybavením. Ke komunikaci s mrtvými použila „skříňku duchů“. Prý seděla u náhrobku na hřbitově a mluvila s duchem jménem Sam, který nejspíše zašeptal její jméno.

Navzdory tomu, že je svými schopnostmi nadšená, nechce, aby ji duchové následovali. To se jim pokaždé, když domluví, snaží říci. Psali jsme také: Herečka Rosamund Pike žila v Česku. Při sjíždění řeky ji potkalo několik zvláštních situací

Zdroje: vanityfair.com, vulture.com.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu