Herečka Rosamund Pike žila v Česku. Při sjíždění řeky ji potkalo několik zvláštních situací

Zahraniční 29. dubna 2022 | 12:59 — Pavla Krejčí
Britská herečka Rosamund Pike strávila více než rok a půl v Praze. Natáčela zde nový epický seriál Kolo času. Během svého pobytu zažila nespočet nečekaných situací.
Britská herečka strávila rok a půl v Praze. / Depositphotos

Herečka známá z filmu Pýcha a předsudek se rozhodla celou dobu natáčení strávit v České republice, aby se vyhnula neustálému pohybu tam a zpět. Život v pražské metropoli si společně s rodinou užila. „Je to město kultury a město příležitostí. Nachází se ve střední Evropě, ideální na výlety. V okolí jsme podnikli několik zajímavých průzkumných dobrodružství.“

Z pražského „bunkru“ se účastnila show Jimmy Kimmel Live!  V této americké talk show  popsala zajímavé aktivity, které tady s dětmi podnikla. „Vzala jsem je na to, co je zde považováno za velmi zdravou a tradiční českou aktivitu pro děti, sjíždění řeky," řekla Pike.

„A docela blízko Prahy je krásné město jménem Český Krumlov [...] je to krásný úsek řeky, jsou tam peřeje a jezy. Vzala jsem své syny na nafukovací raft a bylo to idylické. Myslela jsem si, že tam budou nutrie, rybičky a hadi. Ale co jsem podcenila, bylo to, že je to také velmi oblíbená česká lokalita pro rozlučky se svobodou,“ dodala.

Nedávno se v Praze dokonce zúčastnila konference časopisu Vogue, kde se setkala s mnoha tvářemi českého showbyznysu. Psali jsme také: Gwyneth Paltrow, George Clooney a další celebrity, které znovu našly lásku po čtyřicítce

Zdroje: praguereporter.com, hellomagazine.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...