Gwyneth Paltrow, George Clooney a další celebrity, které znovu našly lásku po čtyřicítce

Zahraniční 28. dubna 2022 | 14:35 — Pavla Krejčí
Říká se, že láska se na věk neohlíží. A je to skutečně tak. Ať je nám dvacet nebo čtyřicet, Amorův šíp si svoje srdce najde, bez ohledu na situaci. Láska v pozdějším věku se nevyhýbá ani slavným. Které páry našly svou polovičku, až když to nejméně čekaly?
Miláček žen George Clooney se svou krásnou ženou / Depositphotos

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Někdy si musíme na pravou lásku počkat. Tomu nebylo jinak ani u slavné dvojice JLo a Bena Afflecka. Zamilovali se do sebe už před dvaceti lety, avšak jejich vztah nevydržel. Na vině byl do jisté míry Benův sklon k alkoholismu, kterým řešil svoje problémy. Oba si od té doby prošli mnoha vztahy. Ještě před rokem byla JLo zasnoubená s Alexem Rodriguezem, ale vztah se nečekaně rozpadl. Nedlouho poté se objevily první spekulace o jejím vztahu s Benem. Nikdo by jejich obnovené spojení nečekal, a právě o to víc byli fanoušci nadšeni. Své znovushledání letos zpečetili zasnoubením. Nad jejich romantickým vrkáním nejedno srdce zaplesalo. Doufejme tedy, že tentokrát jim to vyjde!

George Clooney a Amal Clooney

Každý určitě zná slavného lamače srdcí George Clooneyho. Dobyl mnoho ženských srdcí , nicméně ke smůle všech obdivovatelek byl dlouho známý jako starý mládenec. S první ženou mu to nevydrželo a druhé manželství razantně odmítal. Potom však potkal Amal, právničku, která se věnuje ochraně lidských práv, ta vše změnila. V 52 letech se s ní v září 2014 oženil po necelém roce vztahu.

Bruce Willis a Emma Heming

Ani bouřlivák a akční hrdina Bruce Willis nebyl ušetřen lásky v pozdějším věku. Věci se udály velmi rychle. Po prvním rande se každý vydal svou cestou, nejspíš si však byli souzeni, a o dva roky později na svatbu nakonec došlo. Ani jednomu nevadila skutečnost, že je dělí věkový rozdíl třiadvacet let. V den svatby bylo Brucovi 54 let. Dodnes jsou šťastní.

Salma Hayek a François-Henri Pinault

V roce 2009 si mexická kráska Salma Hayek ve svých 42 letech  vzala svou lásku Françoisa-Henriho Pinaulta, francouzského miliardáře. Svatba proběhla dokonce dvakrát. První z nich se konala na Valentýna a druhá o 2 měsíce později v Benátkách. Před jejich seznámením tvrdila, že žádného manžela nechce.

Daniel Craig a Rachel Weisz

Představitel Jamese Bonda našel lásku i mimo filmová plátna s Rachel Weisz, a to ve 43 letech. Svůj vztah zpečetili v roce 2011 malinkou svatbou, kde byli přítomní pouze  4 lidé.

Richard Gere a Alejandra Silva

Láska v 70? I to je možné! Richard Gere byl již dvakrát rozvedený a do ženění se znovu nehrnul. Když však potkal krásnou Alejandru, okamžitě se do ní zamiloval. Člověk opravdu nikdy neví, kdy si ho láska najde.

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk

Než Gwyneth Paltrow padla padesátka, vzala si svého partnera Brada Falchuka. Gwyneth se netajila tím, v čem spočívalo tajemství spokojeného vztahu. Důvodem byl hlavně pozvolný přístup. Již před svatbou si stanovili trochu neobvyklá pravidla, která měla zabránit problémům. Po svatbě bydleli každý sám, až po roce se teprve sestěhovali. Nyní jsou prý dokonale šťastní.

Harrison Ford a Calista Flockhart

Filmový Indiana Jones, Harrison Ford, se s o třiadvacet let mladší Calistou Flockhart potkal v roce 2002.  Byla z toho láska na první pohled. Na svatbu však nespěchali. K zasnoubení došlo až v roce 2009 na Valentýna.

Cameron Diaz a Benji Madden

Známá diva Cameron Diaz chodila s mnohými známými celebritami, ale nikdy si nepomyslela, že se vdá. V květnu 2014 však začala randit s Benjim Maddenem. Jejich vzplanutí bylo náhlé a silné. Pouhých 10 měsíců poté se vzali. Od té doby jsou stabilním harmonickým párem, kterému by mohl leckdo závidět.

Zdroje: prozeny.cz, brightside.com, itsrosy.com

Témata: celebrity, vztahy, láska
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...