Kate Middleton a princezna Anne vyrazily na první společný královský výlet. Navštívily organizace zabývající se zdravotní péči o matky

Zahraniční 30. dubna 2022 | 08:11 Pavla Krejčí
Členové královské rodiny se vydali na další oficiální návštěvy. Kate, vévodkyně z Cambridge, a princezna Anne společně vyrazily na vzácnou výpravu do organizací podporující zdravotní péči o matky.
Kate a princezna Anne spolu poprvé vyrazily na oficiální návštěvu. / Depositphotos

Ženy spojily své síly a navštívily dvě londýnské organizace zabývající se porodnictvím: Royal College of Midwives (RCM) a Royal College of Obstetricians and Gynecologists (RCOG).

Během své návštěvy slyšely o způsobech, kterými organizace spolupracují na zlepšení péče o matky a zajišťují, že ženy dostávají nejbezpečnější a nejlepší možnou péči. Setkaly se s odborníky i maminkami, a s očividným zájmem se nerozpakovaly klást opravdu osobní otázky.

„Co mě zarazilo, byl způsob, jakým se jejich královské výsosti zajímaly o to, co děláme, a kladly velmi osobní otázky - velmi osobní otázky týkající se péče o budoucí generace a péče o dnešní matky ve prospěch žen a dětí zítřka,“ řekl People doktor Edward Morris, prezident Royal College of Obstetricians and Gyneecologists.

Tento krok upevňuje důležitost Kateiny role v královské rodině: „Výlet Kate a Anne je významný tím, že ukazuje, jak moc se vyvinula jako člověk, a jaká je úroveň sebevědomí, které si vybudovala, aby mohla pohodlně navštěvovat tyto typy královských událostí, ať už se svým manželem Williamem, dalšími vyššími členy královské rodiny nebo sama," říká Darren Stanton, expert na řeč těla, pro Marie Claire.

„Anne je známá tím, že mluví přímočaře, ale viděli jsme obě dámy, jak se upřímně usmívaly, a dokonce mezi sebou vtipkovaly."

Královský výlet završilo přivání třemi místními školáky, kteří Kate a Anne předali květiny. Kate jim řekla, aby pozdravovali své spolužáky.

Vévodkyně z Cambridge pro tuto příležitost vynesla módní kousek z jedné ze svých oblíbených značek posledních let: krémové šaty od módní senzace Self-Portrait.

Zdroje: people.com, dailymail.com, marieclaire.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu