Herečka Rosamund Pike žila v Česku. Při sjíždění řeky ji potkalo několik zvláštních situací

Zahraniční 29. dubna 2022 | 12:59 Pavla Krejčí
Britská herečka Rosamund Pike strávila více než rok a půl v Praze. Natáčela zde nový epický seriál Kolo času. Během svého pobytu zažila nespočet nečekaných situací.
Britská herečka strávila rok a půl v Praze. / Depositphotos

Herečka známá z filmu Pýcha a předsudek se rozhodla celou dobu natáčení strávit v České republice, aby se vyhnula neustálému pohybu tam a zpět. Život v pražské metropoli si společně s rodinou užila. „Je to město kultury a město příležitostí. Nachází se ve střední Evropě, ideální na výlety. V okolí jsme podnikli několik zajímavých průzkumných dobrodružství.“

Z pražského „bunkru“ se účastnila show Jimmy Kimmel Live!  V této americké talk show  popsala zajímavé aktivity, které tady s dětmi podnikla. „Vzala jsem je na to, co je zde považováno za velmi zdravou a tradiční českou aktivitu pro děti, sjíždění řeky," řekla Pike.

„A docela blízko Prahy je krásné město jménem Český Krumlov [...] je to krásný úsek řeky, jsou tam peřeje a jezy. Vzala jsem své syny na nafukovací raft a bylo to idylické. Myslela jsem si, že tam budou nutrie, rybičky a hadi. Ale co jsem podcenila, bylo to, že je to také velmi oblíbená česká lokalita pro rozlučky se svobodou,“ dodala.

Nedávno se v Praze dokonce zúčastnila konference časopisu Vogue, kde se setkala s mnoha tvářemi českého showbyznysu. Psali jsme také: Gwyneth Paltrow, George Clooney a další celebrity, které znovu našly lásku po čtyřicítce

Zdroje: praguereporter.com, hellomagazine.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jsou jeho filmové dny sečteny? Brad Pitt se zamýšlí nad svou kariérou

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu