Trump promluvil ve slavné show Pierse Morgana. Myslí si, že Meghan a princ Harry se rozejdou

Zahraniční 28. dubna 2022 | 14:32 — Pavla Krejčí
Moderátor Piers Morgan byl za své negativní vyjadřování o Meghan Markle mnoha lidmi bičován a musel svůj pořad opustit. Po roce „exilu“ se vrací s novou show, v níž si pohovořil s bývalým americkým prezidentem, Donaldem Trumpem. Ten předpovídá, že je vztah Meghan a Harryho odsouzen k zániku.
Bývalý americký prezident je přesvědčený, že Meghan tahá Harryho za nos / Depositphotos

Uplynul rok od té doby, co se moderátor Piers Morgan negativně vyjádřil o Meghan Markle v pořadu Good Morning Britain. Moderátor musel natáčení opustit, avšak dočkali jsme se jeho comebacku. Piers Morgan moderuje pořad TalkTV a svůj první rozhovor vedl s Donaldem Trumpem.

Téma Meghan Markle bylo samozřejmě nasnadě. O přátelských vztazích mezi Trumpem a Meghan se zrovna mluvit nedalo. Hlavní a původní příčinnou byl rozhovor z roku 2016 v The Nightly Show With Larry Wilmore, kde Meghan prohlásila, že Trump je „rozdělující“ a „misogynní“. Ani Trump nešetřil slovy a v roce 2019 ji nazval „ošklivou“.

Bývalý americký prezident se rád vyjadřuje k různým kauzám a predikuje, kam se mohou vyvíjet. Nevynechal ani komentář ke vztahu Meghan Markle a prince Harryho. "Nejsem fanouškem Meghan," řekl Trump. "Chudák Harry je tahán za nos. A myslím, že je to ostuda. A taky myslím, že mluvila špatně o královské rodině, ale zejména o královně... Nebudu používat celý výraz, ale Harry je bičován jako nikdo, koho jsem, myslím, kdy viděl.“

Nevěří, že jejich vztah vydrží, a zajímá ho, jak nakonec skončí. "Takže chci vědět, co se stane, až se Harry rozhodne, že už má dost toho, že mu někdo šéfuje," řekl. "Nebo možná, až se rozhodne, že se jí víc líbí nějaký jiný chlap." 

Zdroje: vanityfair.com, nypost.com, mirror.co.uk

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...