Jennifer Lopez se pustila do dalšího podnikání. Jako ředitelka zábavy investovala do výletních plaveb pro dospělé

Zahraniční 11. března 2022 | 15:48 — Mirka Malá
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez se stala spolumajitelkou Virgin Voyages, společnosti, která provozuje výletní zaoceánské plavby. Jako ředitelka zábavy bude mít na starosti především plavby pro dospělé.
Další 1 fotografie v galerii
Slavná zpěvačka a herečka má smysl pro podnikání / Depositphotos

Lopez, ostatně podobně jako řada dalších celebrit, se ukázala jako slušná podnikatelka. Na výletních plavbách se bude starat zejména o wellness program, ale co je důležitější, cestující budou mít k dispozici produkty její kosmetické řady JLo Beauty.

Zábava jen pro dospělé

To rozhodně neznamená, že se na palubách luxusních lodí bude dít něco nekalého. Takový výlet totiž bude tak luxusní, že by ho dětský křik rušil. Takže jinými slovy, tyto zaoceánské výlety budou cílit především na snoby.

Firma Virgin Voyages odstartovala svoji činnost v roce 2020 a nyní má ve své flotile tři luxusní lodě. Jsou to Scarlet Lady, Valiant Lady a Resilient Lady.

Zakladatel Virgin Group Rickard Branson prozradil, že o spolupráci s Jennifer Lopez hodně stál. "Okamžitě jsme věděli, že chceme, aby se Jennifer stala partnerem a pomohla Virgin Voyages utvářet budoucnost cestování na volném moři. Je jednou z nejtalentovanějších a nejpracovitějších lidí. Obdivuji ji jako umělce, jako podnikatele i jako člověka,“ uvedl Branson.

Sám má k showbyznysu blízko. V sedmdesátých letech založil velmi slavnou nahrávací společnost Virgin Records. Posloužili mu k tomu peníze, které vydělal ve svém prvním obchodě s hudebními nosiči Virgin Store. Prvním umělcem, který u Virgin Records začal nahrávat svoje desky byl legendární Mike Oldfield. Později se přidala další kultovní jména jako Sex Pistols, Peter Gabriel, Rolling Stones nebo Enigma. Také čtěte: Gabriela Soukalová si mateřskou moc neužila. Po půl roce se vrací do práce.

Zdroj: Daily Mail, Wikipedia.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Robot zaznamenal na Marsu zvláštní otřesy. Vytváří je nejspíše nárazy meteoritů

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Vřes patří k podzimu. Nenáročnost, odolnost a krásné...

Sklizeň a uskladnění mrkve: Kdy sklidit mrkev a jak ji...

Zavřít reklamu