Sexy diva Jennifer Lopez ohromila fanoušky. Svlékla se úplně donaha

Zahraniční 27. července 2022 | 14:43 — Pavla Krejčí
Zatímco si Jennifer Lopez užívala romantickou Paříž s manželem Benem Affleckem, byla mezitím na trh uvedena její nová řada péče o pleť s názvem JLo Body. Na fotografiích, které byly nafoceny k této příležitosti i k jejím 53. narozeninám, pózuje zcela nahá. A vypadá opravdu fantasticky.
Jennifer Lopez ukázala dokonalé tělo / Depositphotos

Jennifer Lopez ví, jak zaujmout. O víkendu uvedla na trh nový produkt v péči o tělo, který je prý „cíleným balzámem na hýždě“. Událost spojila se svými 53. narozeninami a k této příležitosti sdílela fotografie, na nichž pózuje zcela nahá.

Zpěvačka se minulý rok rozhodla zabrousit do kosmetiky a vydala vlastní produkty na péči o pleť s názvem JLo Beauty. Nyní sortiment rozšířila na celé tělo a představila novou řadu JLo Body.

V den svých narozenin oznámila fanouškům, že debutovým produktem této řady bude tělový balzám Firm + Flaunt Targeted Booty Balm. Produkt slibuje, že „viditelně zpevní a zhydratuje pokožku a pomůže vylepšit vzhled strií, aby pokožka vypadala hladší a rafinovanější."

Během focení fotografií ke kampani vzniklo několik zajímavých snímků. Na jednom z nich předvádí nový produkt, na dalším se zcela nahá opírala o stoličku.

Když o víkendu na Instagramu oznámila, že byl do prodeje uveden zcela nový produkt, okomentovala příspěvek těmito slovy: „Veškerou péči a pozornost věnujeme svému obličeji, ale někdy zanedbáváme tělo."

Dále poznamenala: „Bylo pro mě důležité vytvořit rutinu péče o pleť i pro tělo, která by uspokojila jeho specifické a jedinečné potřeby. Začali jsme se zadečkem."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

 

Lopez v rozhovoru s webem People řekla, že produkt byl vyroben ve spolupráci s vědci: „Ve spolupráci s vědci jsme zjistili, že opravdu zlepšuje vzhled pokožky." Také dodala, že spotřebitelé vyžadují produkty cílené na konkrétní oblast těla.

A přestože byl krém propagován jako "balzám na hýždě", bylo uvedeno, že produkt lze aplikovat i na jiná místa na těle, u kterých si zákazník přeje „viditelné zpevnění".

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

 

Během rozhovoru Lopez také promluvila o stárnutí. Prozradila, že její osobní mantrou bylo spojení „krása nemá datum spotřeby“. Dodala, že pracuje v branži, „kde je oslavováno mládí a lidé se o tom v určitou dobu snaží psát, zejména ženy“.

Zamyslela se nad vlastním dospíváním: „Když jsem vyrůstala, vzhlížela jsem k lidem jako Diana Ross, Cher a Tina Turner. Bylo jim kolem 50 let a byly krásné a tehdy si skoro přišly na své," řekla.

Psali jsme také: Sharon Stone sdílela fotografii s odhalenými vnadami. Ve svých 64 letech se pyšní dokonalými ňadry

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více. Toto je pravé místo pro podzimní lenošení

Úchvatné pláže, příznivé ceny, ale ještě mnohem více....

Komplikace na hranicích. Co by měli turisté vědět, aby se...

Horská střediska řeší obří problémy. Bude se letos vůbec...

Nebe nad Evropou ukazuje, co se aktuálně děje v Rusku

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Zavřít reklamu