Nicole Kidman si musí dát několik týdnů pauzu od natáčení. Má vážné poraněnou nohu

Zahraniční 09. března 2022 | 10:12 Mirka Malá
Filmové natáčení je někdy nebezpečná věc a nemusí se rozhodně jednat jen o nějaké akční scény. A tom už ví svoje Nicole Kidman, která si při natáčení seriálu Expats natrhla podkolenní šlachu.
Další 1 fotografie v galerii
Nicole Kidman si teď musí dát pauzu, natrhla si podkolenní šlachu / Depositphotos

Kromě výpadku v natáčení se Nicole musela vzdát i slavnostního oscarového oběda pro všechny nominované. A ona nominována rozhodně je. Čtyřiapadesátiletá herečka se bude znovu ucházet o zlatou sošku, tentokrát za svou roli ve filmu Being the Ricardos.

Zranění se opakuje

Server Daily mail informoval, že když Nikol Kidman natáčela v Los Angeles Expats, objevilo se již existující zranění a ona si znovu natrhla podkolenní šlachu. A to je hodně bolestivá věc. Herečka je proto nyní doma. Bohužel jí zranění omezuje natolik, že nemůže chodit.

Natáčení se zatím bude muset obejít bez ní a produkce bude zatím pokračovat v natáčení scén, ve kterých Kidman nevystupuje. A zatím není ani jasné, zda se Kidman vůbec bude moci zúčastnit samotného předávání Oscarů, které se uskuteční naštěstí až na konci března, přesněji 27. března. Má tedy ještě dostatek času na zotavení.

Jak k jejímu zranění došlo, zdroje neuvádí. Může se ale stát, že léčení zabere několik týdnů. Toto zranění totiž destabilizuje samotný kolenní kloub při chůzi a ještě více při náročnějších pohybech. Bude tedy zjevně nutné, aby se zranění kompletně zaléčilo. Také čtěte: Putinova milenka Alina Kabaeva se údajně skrývá i se svými čtyřmi malými dětmi ve Švýcarsku.

Zdroj: Daily Mail, Variety.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům pořádně prodraží

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům...

Trekové boty - vše, co o nich potřebujete vědět

Po stopách toho nejlepšího z Chorvatska. Místa, na která...

Nekonečně krásné ostrovy, které si zamilujete na první...

Autem do Chorvatska. Tipy, jak se vyhnout nekonečným frontám a...

Restrikce v Evropě nekončí. K našim sousedům si musíte...

Zavřít reklamu