Putinova milenka Alina Kabaeva se údajně skrývá i se svými čtyřmi malými dětmi ve Švýcarsku

Zahraniční 07. března 2022 | 14:14 — Mirka Malá
Putinova milenka Alina Kabaeva se údajně skrývá ve Švýcarsku i se svými čtyřmi malými dětmi.
Vladimir Putin své blízké údajně skrývá / Depositphotos

Jak uvedly zdroje New York Post, Putinova rodina je poté, co ruský diktátor napadl Ukrajinu, dobře ukrytá ve velmi soukromé a velmi zabezpečené rezidenci někde ve Švýcarsku.

Bývalá gymnastka je Putinovou milenkou už řadu let

Kabaeva je olympijskou vítězkou v gymnastice a se devětašedesátiletým diktátorem má údajně čtyři děti. Svůj vztah ani nic dalšího ale nikdy nebylo oficiálně potvrzeno.

Nicméně zdroje tvrdí, že spolu mají 7letá dvojčata, která se narodila poblíž Lugana ve Švýcarsku v únoru 2015. Předpokládá se také, že mají ještě další dva syny. "Alina má dva mladé chlapce a dvojčata s Putinem, kteří se narodili ve Švýcarsku,"  uvedl News.com. "Všechny děti mají švýcarské pasy a myslím, že ona také."

Putin, který má další dvě dospělé dcery, šestatřicetiletou Marii a pětatřicetiletou Kateřinu  z prvního manželství s bývalou letuškou Ljudmilou Shkrebnevou, svoje všechny děti i své soukromí tvrdě chrání. Málokdy o nich veřejně mluví, což vyvolává jen spekulace o tom, kolik dětí vlastně má.

Nicméně spekulace o Putinově vztahu s bývalou gymnastkou jsou dlouhodobé a některé zdroje dokonce tvrdí, že se mohli vzít během soukromého ruského pravoslavného obřadu.

Kabaeva se na osm let stala prokremelskou poslankyní a v roce 2014 byla Kremlem jmenována řízením státní skupiny National Media Group s vykazovaným platem 10 milionů dolarů ročně. Navzdory tomuto vysokému postu byla v posledních letech na veřejnosti viděna jen zřídka.

Kabaeva v červenci 2013 popřela, že by vůbec měla nějaké děti, a to i přes fakt, že se tehdy objevily zprávy, že porodila dceru v elitní nemocnici Saint Ann ve švýcarském Ticinu.

Je Švýcarsko dobrým úkrytem?

Pokud jde o údajné Putinovo rozhodnutí ukrýt svou rodinu ve Švýcarsku, možná se v budoucnu ukáže, že tuto neutrální zemi podcenil. Rozhodnutí Švýcarska zaujmout tvrdý postoj k Rusku šokovalo téměř celé mezinárodní společenství.

Švýcarská federální rada už zmrazila aktiva seznamu ruských jednotlivců a společností, přičemž sankce se mají týkat i Putina, premiéra Michaila Mišustinova a ministra zahraničí Lavrova.

Nyní ale není jasné,  jak by tyto sankce mohly ovlivnit Putinovy děti a samotnou Kabaevu, protože všichni údajně vlastní švýcarské pasy a jeho majetek je pečlivě skryt. Také čtěte: Diktátor se pozná podle tváře. Co psychologové vyčetli z projevu ruského prezidenta?

Zdroj: news.com, Miami Standard, pagesix.com.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...