Kde vezme princ Andrew peníze na mimosoudní vyrovnání za sex s nezletilou? Musí za něj zaplatit královna

Zahraniční 18. února 2022 | 15:42 — Mirka Malá
Princ Andrew a Virginia Giuffre se dohodli na mimosoudním vyrovnání. Syn královny Alžběty se tak vyhne soudnímu sporu o sexuálním napadení. Jenomže to není vůbec levná dohoda.
Další 1 fotografie v galerii
Královna Alžběta se na stará kolena dočkala pořádné ostudy, která ji bude stát značné peníze / Depositphotos

Podle dokumentů, které v úterý v New Yorku podal právní zástupce poškozené, bude žaloba stažena poté, co Giuffre obdrží vyrovnání, jehož výše nebyla zveřejněna. Dokumenty také uvádí, že princ Andrew má v úmyslu poskytnout značný dar Virginiině charitě na podporu práv obětí.

Velmi tučné vykoupení

Přestože výše vyrovnání tedy nebyla oficiálně zveřejněna, britský deník The Telegraph uvádí, že celková částka přesahuje 16 milionů dolarů. A na to princ Andrew rozhodně nemá. Co to znamená? 

Především to znamená to, že sexuální úchylky svého syna bude muset zaplatit královna Alžběta. Jenomže aby peníze nešly z kapes britských daňových poplatníků, kteří na chod britské monarchie přispívají, bude muset královna sáhnout do kasičky na svém soukromém panství Lancaster.

A za co se vlastně budou platit tak obrovské peníze? Giuffre tvrdí, že byla nabízena odsouzeným sexuálním delikventem Jeffrey Epsteinem jiným prominentům a ve svých 17 letech byla třikrát nucena mít sex s princem Andrewem. Andrew opakovaně popírá jakékoliv provinění. Když je ale jeho rodina ochotna zaplatit 16 milionů dolarů, tak si asi o princovo sexuálním chování dokáže každý udělat svůj obrázek sám. Dále čtěte: Herec David Matásek oslavil devětapadesátiny přímo na place.

Zdroj: People, The Telegraph.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...