Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky

Zahraniční 02. prosince 2021 | 09:01 — Mirka Malá
Úřady v pondělí prohledaly dům rockera Marilyna Mansona po obvinění několika žen z fyzického a sexuálního zneužívání.
Další 1 fotografie v galerii
Za násilí zažalovalo Mansona hned několik žen / Shutterstock

Detektivové začali Mansona vyšetřovat kvůli obviněním z domácího násilí mezi lety 2009 a 2011 ve West Hollywood, kde v té době žil. Ženy, které Mansona obvinily, mají zatím utajenou identitu, ale několik žen letos veřejně tvrdilo, že byly fyzicky, sexuálně a emocionálně zneužívány Mansonem v době vyšetřování těchto incidentů, některé z nich podaly žaloby.

Manson měl ženy bičovat a týrat je elektrošoky

Bývalá snoubenka 52letého rockera, herečka Evan Rachel Wood, ho v únoru v příspěvku na Instagramu poprvé označila za násilníka. Manson označil její výroky za "strašné zkreslení reality.“

Nicméně herečka z Hry o trůny Esmé Bianco v květnu zažalovala Marilyna Mansona u federálního soudu kvůli sexuálnímu, fyzickému a emocionálnímu zneužívání. Bianco tvrdí, že Manson porušil zákon o obchodování s lidmi tím, že ji přivezl z Anglie do Kalifornie kvůli neexistujícím rolím v hudebních videích a filmech.

Manson ji měl držet zamčenou v ložnici, nedával jí jídlo, nenechal ji spát, bičoval ji, dával jí elektrické šoky a vyhrožoval, že v noci vstoupí do jejího pokoje a znásilní ji, tvrdí herečka ve své žalobě.

A přidala se i Mansonova bývalá asistentka, která ho obvinila ze sexuálního napadení, ublížení na zdraví a obtěžování ve svém vlastním soudním sporu s tím, že během, doby, po kterou u něho byla zaměstnána, využil "své mocenské pozice celebrity" a vydíral ji a pronásledoval.

Manson se jako hudební hvězda proslavil v polovině 90. let a od té doby je známý jak pro veřejné kontroverze, tak pro hity jako The Beautiful People a hitová alba jako Antichrist Superstar z roku 1996 a Mechanical Animals z roku 1998. Dále čtěte: Hvězda filmu Láska nebeská Keira Knightley chytla covid. Herečka má těžší průběh nemoci a prý se cítí jako odpad.

Zdroj: Hollywood Reporter.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu