Nicole Kidman, konečně prozradila, jak a kde ji manžel požádal o ruku. Velmi neobvyklý byl čas zásnub

Zahraniční 23. září 2021 | 16:13 — Mirka Malá
Čtyřiapadesátiletá Nicole Kidman zrovna oslavila patnácté výroči svatby se zpěvákem Keithem Urbanem a při té příležitosti prozradila trochu pikantnostní z noci, kdy ji Urban požádal o ruku.
Další 3 fotografie v galerii
Oscarová herečka o svém soukromí příliš často nemluví / Depositphotos

Kidman o svém soukromí zrovna příliš nemluví, což je možná do jisté míry i pozůstatek z nevydařeného manželství s Tomem Cruisem. Podobně to má i další Cruisova ex, herečka Katie Holmes. O to víc nějaké ty detaily ze zásnub moderátora americké talk show Jimmyho Fallona zaujaly.

Noční žádost o ruku

"Seděl před mým newyorským bytem. Já vyšla ven v pět ráno a měla jsem ten den narozeniny a on měl květiny. A tak to bylo. Moje odpověď byla ano," prozradila Nicole. S Keithem je už patnáct let a společně mají jedno z nejpevnějších hollywoodských manželství.

Jak tento slavný pár svoje výročí oslavil nebo oslaví, ale Kidman neprozradila. Místo toho se rozpovídala o tom, jak nesnáší překvapivé párty. Raději si oslavy plánuje. "Nemám ráda překvapení. Jednou jsem měla překvapivou párty a na místě jsem úplně ztuhla. Doslova to pro mne bylo příliš stresující. Bylo to, jako bych viděla zjevení, bylo to bizarní," komentovala svůj nepříjemný zážitek herečka.

Oscarová herečka, oceňovaná za svůj výkon v sérii HBO Sedmilhářky, v poslední době produkovala a natočila další velmi oceňovanou sérii s názvem Nine Perfect Strangers. Kidman v této minisérii hraje ruskou majitelku wellness resortu Mashu Dmitrichenko, jež se specializuje na léčbu stresu a dalších civilizačních traumat.

Všechno ale v tomto resortu není taková wellnessová pohoda. To pozná devítka vystresovaných lidí, kteří si do resortu přijedou odpočinout a vzájemně se neznají. Podivné terapeutické metody, které Masha v podání Nicole Kidman používá, vedou k ještě podivnějším věcem. Dále čtěte: Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla.

Zdroj: Daily Mail.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vznášející se sovětské monstrum mělo zdolat jakýkoliv terén. Bylo určeno pro bleskové útoky

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...