Zpěvák, který vždy působil na ženy jako magnet předvedl své tělo na pláži!

Zahraniční 22. května 2017 | 08:43 — Anna Novotná
Pětačtyřicetiletý zpěvák Ricky Martin působil od začátku své kariéry na ženy jako magnet! Z počátku kariéry pobláznil fanynky, jimž později připravil nemilé překvapení. Španělsko-portorikánský fešák však v roce 2010 zlomil srdce mnoha ženám, kdy oficiálně přiznal, že je gay.
Další 1 fotografie v galerii
Ricky Martin vystavil své mužné tělo / Instagram

Ke coming-outu Rickymu prý pomohly i roky v ústraní. V odhodlání jej podpořil i jeho tehdejší partner Carlos Gonzáles Abella.

Od loňského roku už ale Ricky Martin randí s malířem Jwanem Yosefem (32), s nímž je i zasnoubený. Ricky Martin teď předvedl své mužné tělo, které patří malíři syrského původu Jwanovi. Během relaxování na pláži v Miami se Martin předváděl v šortách a přítomné ženy na něm mohly oči nechat. Ale dámy, ruce pryč! Tohle tělo patří jinému muži!

Hudební idol, který se stal gay ikonou, měl vždycky dobrou figuru. Už na začátku své hudební kariéry se chlubil svalnatou postavou a dře na sobě i v pětačtyřiceti. Martin na sobě zapracoval i kvůli natáčení televizní série Versace: American Crime Story, v níž ztvárnil milence slavného návrháře, který Versaceho našel v roce 1997 zavražděného. Natáčení probíhá v Miami, kde je v těchto dnech k vidění i Ricky Martin.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...