Lady Gaga se objeví v pokračování Jokera po boku Joaquina Phoenixe. Zahraje si Harley Quinn

Seriály & Filmy 07. srpna 2022 | 12:47 — Pavla Krejčí
Lady Gaga v posledních letech ukazuje, že je nejen skvělá zpěvačka, ale také herečka. Podle informací by si měla zahrát ikonickou Harley Quinn v pokračování Jokera, kterého ztvárnil Joaquin Phoenix.
Lady Gaga si zahraje v pokračování Jokera / Depositphotos

Fenomenální Lady Gaga dokazuje, že svůj hlas a schopnosti umí využít nejen na pódiu, ale i na filmovém plátně. Mikrofon vymění za krátké šortky a baseballovou pálku. Podle webu The NY Post by si měla zahrát Harley Quinn v druhém díle Jokera. Objeví se tak jako partnerka ve zločinu Joaquina Phoenixe alias Jokera.

Popová superstar se s touto informací podělila na Instagramu. Fanouškům sdělila, že bude hrát po boku Joaquina Phoenixe ve filmu Joker: Folie à Deux, který má mít premiéru 4. října 2024.

Očekávanou zprávu potvrdila prostřednictvím klipu. Osmnáctisekundové video začíná černým nápisem „Phoenix“ na červeném pozadí a následuje hercova silueta. Slovo „Gaga“ se objeví záhy spolu s její siluetou, poté se dvojice obejme. Jejich siluety tančí za znění melodie „Cheek to Cheek“. Jedná se o píseň, kterou Gaga nahrála se svým bývalým hudebním spolupracovníkem Tonym Bennettem. Teaser končí zvukem nechvalně známého smíchu Jokera a tučně napsaným datem vydání.

Pokračování navazuje na film Joker, z roku 2019. V pokladnách kin vydělal přes 1 miliardu dolarů a v roce 2020 získal několik Oscarů. Phoenix rovněž získal ocenění jako nejlepší herec. Druhý díl nese francouzský podtitul "Folie à Deux", což se dá volně přeložit jako „šílenství pro dva" či „šílenství ve dvou".

Přestože nebylo oficiálně potvrzeno, koho si Lady Gaga zahraje, je téměř jisté, že si zahraje Harley Quinn, Jokerovu psychiatričku, která se stane jeho partnerkou ve zločinu. Jednou z posledních hereček, které ztvárnily Harley Quinn, je Margot Robbie. Ta si zahrála ve filmech Sebevražedný oddíl a Podivuhodná proměna Harley Quinn.

Připravovaný film napsali Scott Silver a Todd Phillips, který zveřejnil název filmu, když sdílel červené desky scénáře. Na druhé fotografii byl zachycen Phoenix, jak kouří cigaretu a čte si scénář.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gaga, která má za sebou hvězdnou hudební kariéru, se v posledních letech objevila v několika filmech. Její průlomová role po boku Bradlyho Coopera ve filmu Zrodila se hvězda z roku 2018 získala několik Oscarů, včetně ocenění jako nejlepšího filmu a nejlepší původní písně s názvem Shallow. Získala také nominaci za nejlepší herečku.

V roce 2021 se pak objevila ve snímku Klan Gucci, životopisném kriminálním dramatu o italské módní rodině. Momentálně je na svém turné Chromatica Ball, které končí v Miami 17. září.

Psali jsme také: Na očekáváný životopisný snímek o Marilyn Monroe se snáší kritika. Její představitelka Ana de Armas má prý špatný přízvuk

Autorský článek, další zdroj: Instagram, nypost.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...