Margot Robbie se díky filmu Barbie stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu

Seriály & Filmy 26. července 2022 | 09:11 — Pavla Krejčí
Díky roli nejznámější panenky světa se Margot Robbie oficiálně stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu. Její honorář prý činí neuvěřitelných 12,5 milionu dolarů.
Margot Robbie patří mezi nejlépe placené herečky / Depositphotos

Australská herečka Margot Robbie si nemůže na pracovní nabídky stěžovat. A právě role v očekávaném filmu Barbie jí vynesla opravdu astronomický plat. Podle Variety jí údajně bylo vyplaceno neuvěřitelných 12,5 milionu dolarů. Díky tomu je oficiálně nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu.

V platovém žebříčku ji ihned následuje herečka Millie Bobby Brown, která za roli ve filmu Enola Holmes 2 dostala 10 milionů dolarů.

Herečka, která se poprvé proslavila v australském seriálu Neighbours, neztvární Barbie tak, jak ji známe. Alespoň co se příběhu týče – film by měl totiž nabídnout jakýsi svět, ve kterém se objeví více postav Barbie a Kenů a slibuje opravdu zajímavou podívanou. Detaily o filmu nejsou příliš známy, nicméně anotace na IMBD uvádí: „Panenka žijící v ‚Barbielandu‘ je vyloučena ze společnosti, protože není dostatečně dokonalá, a vydává se za dobrodružstvím do skutečného světa. Akční hraný film založený na populární řadě hraček Barbie.“

Film režíruje Greta Gerwig, která se také podílela na scénáři společně se svým partnerem, filmařem Noahem Baumbachem.

Ikonického mužského protějška Kena ztvární Ryan Gosling. Ačkoliv zaznívají hlasy, které nemohou výběr pochopit, spousta fanoušků je nadšena a na blonďatého Goslinga v růžové se nesmírně těší. K hvězdnému obsazení se připojil i Will Ferrell, America Ferrera a hvězda sexuální výchovy Emma Mackey.

Když Robbie mluvila o své roli, řekla, že fanoušci by měli očekávat neočekávané a příběh jim nabídne něco opravdu jedinečného a překvapujícího. Britskému Vogue sdělila: „Tato role přichází se spoustou povinností i nostalgických spojení. Ale s tím také přichází hodně vzrušujících způsobů, jak se s tím poprat.“

Lidé obecně slyší ‚Barbie‘ a myslí si ‚Já vím, jaký ten film bude‘, a pak slyší, že ho píše a režíruje Greta Gerwig." Režisérka je totiž známá netradičním přístupem k filmování, proto rozhodně nelze očekávat nic přízemního a tradičního. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený GeeksPic (@geekspic)

 

V dalším rozhovoru Robbie pro The Hollywood Reporter řekla, že jejím cílem bylo dát divákům „něco úplně jiného – to, o čem jste nevěděli, že chcete“.

Talentovaná herečka také promluvila o tom, že chce svou rolí světu poskytnout trochu pozitivity a být „inspirací pro mladší děti“. A toho může díky svému pojetí postavy Barbie dosáhnout. 

Film Barbie má být uveden v kinech 21. července 2023. Psali jsme také: Ariana Grande patří mezi nejvýdělečnější umělce. Její čisté jmění činí 200 miliónů dolarů

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...