Whoopi Goldberg se vrátí do své ikonické role. Připravuje se film Sestra v akci 3

Seriály & Filmy 23. července 2022 | 07:06 — Pavla Krejčí
Herečka se po 30 letech vrátí do své milované role ve filmu Sestra v akci 3. Scénář i produkce jsou teprve v procesu, Whoopi Goldberg však vyjádřila nadšení. O natočení filmu totiž usiluje už několik let.
Whoopi Goldberg se těší na návrat do své milované role / Depositphotos

Whoopi Goldberg se vrátí do jedné ze svých nejikoničtější roli. Znovu oblékne hábit jeptišky. Třicet let po premiéře prvního filmu Sestra v akci vyjádřila své nadšení z toho, že si zopakuje svou roli Deloris Van Cartierové, která se skryla za jméno sestra Mary Clarence.

Nyní 66letá herečka v rozhovoru pro Entertainment Tonight zmínila chystané pokračování, nicméně do detailů nezacházela. Prozradila však, že o jeho natočení bojuje již roky. „Snažím se o to šest let," řekla. „Bylo mi řečeno, že to nikoho nezajímá. Lidem chvíli trvá, než si uvědomí, že by měli vyndat nohu z úst."

Řekla, že se momentálně pracuje na scénáři. „Nikdy nejste úplně spokojeni se scénářem, protože jednou z věcí, které zjistíte, je, že chcete mít prostor k úpravě, pokud potřebujete. Někdy to, co vypadá správně na papíře, nevyjde z vašich úst tím správným způsobem. Musíme to trochu posunout, ale doufám, že lidé budou nadšení,“ řekla.

Whoopi Goldberg se objevila jak v původní filmu z roku 1992, tak i v jeho pokračování Sestra v akci: Znovu v černém hábitu o rok později. Těší se, že si třetí pokračování užije jako předchozí díly. Také přiznala, že tři desetiletí dlouhé čekání stálo za to. 

„Připadá mi to správné," řekla, „Oba díly jsme dělali hned po sobě, proto si myslím, že jsou opravdu skvělé. Ale teď je na to třeba trochu více prostoru a také musíme nechat moji postavu růst. Vstaň a staň se dospělým, což se stalo. Uvidíme. Když začínala, byla dospělá, ale teď je mnohem dospělejší."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Shadow and Act (@shadow_act)

 

Vývoj Sestry v akci 3 byl oficiálně oznámen již v prosinci 2020. Prezident filmové produkce Walt Disney Studios, Sean Bailey, přišel s oznámením během Disney Investor Day. Tehdy poznamenal, že Tyler Perry se přihlásil k produkci po boku Goldberg.

Sám Perry je nadšený, že se Goldberg vrací do své milované role. „Jsme docela daleko, co se týče scénáře a produkce, takže – jsem z toho opravdu nadšený," řekl pro Entertainment Tonight v květnu. „Je to víc o Whoopi než cokoliv jiného. Chtěl jsem, aby film zprostředkoval zážitek, který jsem měl při sledování obou dílů. Chci, aby každý, kdo se na to dívá, při odchodu z kina cítil také tak skvělý pocit." Psali jsme také: Sylvester Stallone kritizuje producenta Rockyho kvůli vlastnickým právům. Chci něco zanechat svým dětem, řekl

Autorský článek, další zdroj: people.comEntertainment Tonight

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...