Seriál Hry o trůny se dočká spin-offu. Kit Harington se vrátí jako Jon Sníh

Seriály & Filmy 18. června 2022 | 08:44 — Pavla Krejčí
Kapitola stále není uzavřena. Plánovaný spin-off Her o trůny naváže na dění poslední série a bude sledovat další osudy Jona Sněha, který odhalil svou pravou identitu. Seriál je zatím v rané vývojové fázi.
Kit Harington se vrací do role Jona Sněha / Depositphotos

Konec seriálu Hry o trůny v mnohých vyvolal rozporuplné pocity. Oddaní fanoušci se však mohou těšit na pokračování v plánovaném spin-offu. Série je podle HBO zatím v raném vývoji.

Kit Harington se vrátí do své role Jona Sněha, čímž dává fanouškům naději, že se dozví, jak to bylo s jeho osudem dál. V poslední sezóně Her o trůny si Jon Sníh uvědomil svou pravou identitu. Jeho pravé jméno je Aegon Targaryen a mohl by být dědicem Železného trůnu. Série skončila jeho vyhnanstvím z Westerosu, načež se vydal do Strašidelného lesa, aby zde začal nový život.

Děj nové série se bude bezprostředně navazovat na tu první, což by mohlo otevřít to, o čem si mnozí mysleli, že je definitivní konec celosvětově populární série. Vzhledem k návaznosti děje je možné, že se objeví další známé postavy jako jeho Arya Stark (Maisie Williams) a Sansa Stark (Sophie Turner).

Herec byl dvakrát nominován na cenu Emmy za ztvárnění „akčního hrdiny, který se v brutálním světě snaží prosadit vznešené hodnoty své rodiny“. Sníh byl jednou z nejzajímavějších postav v celé sérii. Byl jeden z mála, který přežil až do finálního dílu, byť si na chvilku odskočil na onen svět.

Nadcházejícím spin-offem HBO je „House of the Dragon“, který se odehrává 200 let před původním seriálem. Ten má premiéru již 21. srpna.

Harington se po dotočení Her o trůny objevil v Marvel Cinematic Universe, kde si zahrál ve filmu Eternals z roku 2021. Nedávno se zhostil titulní role v živé inscenaci Jindřicha V. 

Psali jsme: Jak se dělá Pamela Anderson. Lily James promluvila o přípravě na roli v seriálu Pam a Tommy

Autorský článek, další zdroje: hollywoodreporter.com, variety.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak