Historie se bohužel opakuje. Pohádka Tajemství staré bambitky nebude, zrušil ji covid

Seriály & Filmy 26. listopadu 2021 | 17:04 — Mirka Malá
Už to vypadalo, že letos se filmové premiéry rušit nebudou, na rozdíl od loňského roku, kdy se do kin dostalo skutečně jen málo filmů. Ale historie se bohužel opakuje.
Další 1 fotografie v galerii
Filmové premiéry se už zase ruší kvůli pandemii / Česká televize (volný zdroj)

A to platí i pro volné pokračování veleúspěšné pohádky Tajemství staré bambitky, která měla mít premiéru 9. prosince a těšily se na ni tisíce dětí. Teď je ale jasné, že ji v kině určitě neuvidí.

Premiéra se ruší

Tvůrci se kvůli pandemické situaci rozhodli plánovanou premiéru pohádky úplně zrušit. Nyní mají jasno pouze v tom, že pohádka se dostane do kin někdy během příštího roku, kdy přesně by to ale mohlo být, to si zatím nikdo netroufá odhadnout.

Tajemství staré bambitky je jednou z nejúspěšnějších českých pohádek posledního desetiletí. Premiéra se uskutečnila na obrazovkách České televize 25. prosince 2011 a tehdy ji vidělo přes dva miliony diváků. Takřka přesně po deseti letech se její volné pokračování mělo vrátit a tentokrát do kin.

Pohádka Tajemství staré bambitky se stala stálicí televizního programu, uvedena již byla 18x a každá její repríza se pohybuje kolem milionové sledovanosti.

Jaké tedy budou osudy napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav, uvidíme snad v příštím roce. Dále čtěte: David Novotný povede detektivy v nové kriminálce. Některé zločiny se skutečně staly.

Zdroj: Bioscop.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Peugeot představil v Las Vegas šokující koncepční auto. Podívejte se, kam bude směřovat design sériových modelů

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...