Matrix 4 skutečně bude ještě letos. I s Keanu Reevesem a Carrie-Anne Moss

Seriály & Filmy 28. srpna 2021 | 09:17 — Mirka Malá
Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss si skutečně zopakují své role Nea a Trinity ve volném pokračování filmové franšízy Matrix. O pokračování Matrixu se spekulovalo už nějakou dobu a nyní je natáčení filmu oficiálně potvrzeno.
Další 2 fotografie v galerii
Své role si zopakuje většina původních herců / Depositphotos

Společnost Warner Bros odhalila na CinemaConu dokonce i záběry z nadcházejícího trháku a kromě toho oznámila i oficiální název nové kapitoly. Film se bude jmenovat The Matrix: Resurrections.

O co v novém Matrixu půjde?

Šestapadesátiletý Keanu Reeves jako Neo a o dva roky mladší Carrie-Anne Moss jako Trinity si nepamatují jeden druhého ani svá minulá já. Zarostlý Neo má nyní závislost na modré pilulce a přemítá nad svým terapeutem (hraje ho Neil Patrick Harris). A také o svých podivných vzpomínkách, dokud nenarazí na Trinity v kavárně. "Potkali jsme se už?" zeptá se, než si vezme další pilulku.

A podle všeho nebudou chybět akční scény, dnes pro Matrix již naprosto legendární. Reeves už před časem trochu vyzradil, když řekl, že čtvrtý film má "krásný scénář, který je milostným příběhem a má taky skvělou akci," uvedl v pořadu BBC The One Show.

Matrix 4 je v plánu už od roku 2019

Poté, co Reeves a Moss vytvořili své role v The Matrix z roku 1999, a poté v pokračování z roku 2003 Matrix Reloaded a The Matrix Revolutions, bylo v srpnu 2019 oznámeno, že se znovu sejdou ve čtvrtém filmu.

Přípravy ale zdržela koronavirová pandemie, a tak nějaký čas nebylo jasné, jak to s filmem, na který se miliony fanoušků těší už teď, vlastně dopadne. Zajímavé je i herecké obsazení dalších rolí. Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson a Daniel Bernhardt si zopakují své role z původní trilogie. V nových rolích se objeví Priyanka Chopra Jonas, Christina Ricci, Jonathan Groff a Jessica Henwick. A pokud vše půjde podle plánu, fandové legendárního Matrixu se mohou na premiéru v kinech těšit těšně před letošními Vánocemi. Dále čtěte: Hvězda karlovarského filmového festivalu Johnny Depp chce žalovat svoji ex. Herec se tak dál rve za svou pověst.

Zdroj: People.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co...

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají...

Cestovatelský semafor se mění. Návrat z oblíbených...

Změna na cestovatelském semaforu. Netýká se i vaší...

Buďte v obraze. Další změna podmínek cestování platná od...

Pokud nechcete přijít o dovolenou, zbystřete. Lex voucher...

Zavřít reklamu