Světoznámá modelka Pavlína Pořízková dostala po smrti manžela první pořádnou práci

České 03. prosince 2021 | 16:01 — Mirka Malá
Pavlína Pořízková je stále světoznámou modelkou, v posledních desetiletích se ale práci příliš nevěnovala a nebylo o ní ani moc slyšet. Až do chvíle, než se krátce před jeho smrtí rozešla s manželem, rockerem Rickem Ocaskem, který ji podle všeho ještě stihl vyškrtnout ze závěti.
Další 1 fotografie v galerii
Pavlína Pořízková podporuje přirozené stárnutí dlouhodobě / Laura Geller Beauty (volný zdroj)

Pořízková po manželově smrti neskrývala, jak moc se pere s novou realitou, teď ale konečně dostala pořádnou práci v kosmetickém průmyslu. A co víc, ani ji v reklamách nemuseli retušovat.

Přirozené stárnutí se konečně stává důležitým

Zatímco poslední desetiletí přála estetické chirurgii, kterou mnohé ženy využívaly a stále využívají k zastavení stárnutí, aniž by si uvědomovaly, jak nepřirozeně a nehezky ve skutečnosti vypadají, Pavlína Pořízková propagovala přirozené stárnutí vždy. A proto si ji také kosmetická firma do své reklamní kampaně vybrala.

Pořízková v ní přiznává, že stárne. Ale co je na tom špatného? "Jasně, že stárnu. A jsem nejlepší, jaká jsem kdy byla," říká modelka českého původu v nové kampani.

Sama šestapadesátiletá modelka říká, že spojit se s touto kosmetickou firmou je skvělé. "Jsem nadšená, že mohu posílit poselství, že zralé ženy jsou sexy, zkušené a silné,“ říká. Pořízková, která otevřeně odmítá kulturu proti stárnutí a říká, že nikdy neměla botox ani výplň, má pocit, že pro ženy středního věku může být snadné cítit se ztraceně, pokud neodpovídají společenským standardům. "Pokud přijmete stárnutí takové, jaké je, a zřeknete se intervencí, jako jsou botox, výplně nebo malé chirurgické zákroky, budete odstrkováni. Jenomže co třeba taková Jennifer Lopez, které je 52, ale vypadá, že jí je 39... je v tom vlastně takové období neviditelnosti a neosobitosti, zatímco osmdesátnice, která je moderní a cool, protože je uvnitř stále mladistvá, má mnohem větší šmrnc," dodává modelka. 

Ženy čelí strašnému tlaku

Začátkem tohoto roku se Pořízková v příspěvku na Instagramu zamyslela nad tlakem, kterému ženy čelí, aby vypadaly dokonale. "Boj s věkem. Zvrátit stárnutí. Omladit. Proti stárnutí. Nic z toho není možné. Přesto, když si na internetu vyhledáš stárnutí, najdeš tohle. Pilulky, lektvary a cvičení na boj s procesem stárnutí. Víš, jaký je jediný způsob, jak zastavit stárnutí? Umřít,“ napsala v červenci. Dále čtěte: Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky.

Zdroj: People.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu