Vztah Jágra a Kopřivové je minulostí! Stojí za jejich rozchodem tento svalnatý mladík?

České 16. června 2019 | 07:28 — Anna Novotná
Veronika Kopřivová (28) a Jaromír Jágr (47) již netvoří pár. Oba se k rozchodu vyjádřili na sociálních sítích. O možné krizi si už dlouho štěbetali i vrabci na střeše. Poslední kapkou pak byla nedává Veroničina dovolená v Itálii, kterou strávila s finalistou Muže roku Miroslava Dubovického (27) a jeho dvojčete Martina, kdy se obzvláště měla právě k Mirkovi.
Dalších 5 fotografií v galerii
Mirek Dubovický je o dvacet let mladší než Jaromír Jágr / Instagram

S Dubovickým už byla Kopřivová spojována dříve, ale vždy tvrdila, že se jedná pouze o pracovní záležitosti, neboť bratři Dubovičtí fotí s Veronikou její oblečení pro e-shop, který si po boku Jágra úspěšně založila.

Nicméně nyní, kdy bývalá kadeřnice a tanečnice, potrvdila rozchod se slavným hokejistou a strávila dovolenou se svalnatými dvojčaty, to vypadá na něco víc než jen pracovní povinnosti. Podle snímků na sociálních sítích se nezdá, že by se jednalo o nějaký pracovní výlet, jak Veronika ráda tvrdí. Obzvláště Dubovický na svém Instagramu vystavuje fotky, kde je znát, že má k Veronice více než kladný vztah. Samé úsměvy zábava a objímání...

Zástupy fanynek hokejové legendy tak můžou jásat. Jaromír Jágr je po třech letech opět volný! Ačkoliv Jágr o svém soukromí veřejně nemluví, po Veroničině dovolené šel s pravdou ven. Šokující pro mnohé bylo, že svou bývalou partnerku dokonce pochválil! 

„Dnes jsem oznámil, že JÁ a VERONIKA nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzi to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musim říci - DĚKUJI, byla jsi SUPER,“ napsal Jágr na svůj Instagram.

Také Veronika Kopřivová se poprvé vyjádřila ke krachu vztahu hvězdného páru a z jejího prohlášení vyplývá, že to byla právě ona, kdo rozchod inicioval. „S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou. Neventilovali jsme to, protože jsme měli povinnosti a práci a potřebovali čas, abychom se se situací mohli v klidu, bez tlaku a pozornosti médií, vyrovnat,“ napsala Veronika.

„Chtěla bych touto cestou zastavit kolotoč spekulací, který se rozjíždí,“ uvedla dále s tím, že většina z nich je úplně smyšlená. Vztah s bývalým bronzovým Mužem roku Miroslavem Dubovickým tak nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. S Jágrem se však podle podle všeho rozešli v dobrém. „Každý z nás už má svůj život, ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ doplnila v příspěvku, který prý bude jejím jediným vyjádřením k rozchodu a za nedlouho bude smazán. Vyjádření Jágra i Kopřivové v celém znění najdete v naší fotogalerii. (Dále čtěte: Kopřivová už zase trajdá po světě. Od svého přítele Jaromíra Jágra utekla za oceán!).
 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...