Nejroztomilejší rodinná fotografie Chlebovské, Kadeřábka a jejich malé Emičky? Tenhle snímek vás dostane!

České 06. ledna 2017 | 05:48 — Anna Novotná
O modelkách se toho hodně namluví. Prý nevědí, co je to být obyčejnou ženou, matkou, člověkem. Žijí jiný život, nerozumějí ostatním, "obyčejným" ženám. Modelka Tereza Chlebovská je čerstvou maminkou dcery Emičky, kterou má s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem a rozhodně to nevypadá, že by neuměla být matkou! Naopak...
Dalších 6 fotografií v galerii
Roztomilá rodina krásné Terezy / Instagram

Je pravda, že modelka měla před těhotenstvím extrémně hubenou postavu a i v těhotenství se pyšnila malým bříškem a nikde jinde na tělě nepřibrala snad ani gram, což se většině "obyčejných" žen nepoštěstí.

Misska se na sociální síti několikrát během těhotenství pochlubila snímky, na kterých bylo vidět, jak přibírala na váze a jak se jí kulatilo bříško. Po porodu na ní ani nebylo poznat, že byla těhotná.

Když její fotografie sledovaly ostatní maminky, možná tiše záviděly, protože tohle se děje jen vyvoleným. Je jasné, že tomu Chlebovská tomu musela pomáhat cvičením, ale i tak je až neuvěřitelné, že Tereza už pouhých 14 dní po porodu vypadala tak, jako kdyby nikdy nerodila!

Svoji roli maminky si teď modelka opravdu užívá. Podle jejích komentářů, není nic lepšího než být matkou. Je vidět, že ji narození dcery naprosto pohltilo a nemyslí na nic jiného. Denně sdílí na svůj Instagram fotografie s malou Emičkou a nehne se od ní ani na krok. Vypadá to, že sympatická a milá Tereza stojí pevně nohama na zemi a ví, co je v životě nejdůležitější. 

Tereza si uvědomuje, že zatím největší štěstí v životě přišlo právě v podobě malé dcerky Emičky. „Už navždy se rok 2016 zapíše do mého srdce. Děkuji," napsala modelka ke koláži fotografií její rozkožné dcery na začátku tohoto roku. Terezy rodinka teď tak trochu připomíná reklamu na štěstí. Nezbývá než držet palce, ať jim to štěstí a láska vydrží navždy...

 

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Shakiru ve Španělsku čeká soud za daňové podvody. Hrozí jí 8 let vězení

Péče o levanduli: Podzimní zastřižení by nemělo být...

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Zavřít reklamu