Řepka poslal Erbové hodně drsný vzkaz: Každá komedie má svoje hranice, Vladěno!

České 06. listopadu 2017 | 13:03 — Anna Novotná
Slovní přestřelky, které v posledních dnech panují mezi Vlaďkou Erbovou (36) a Kateřinou Kristelovou (37), stále nabírají na obrátkách. Dámy po sobě plivou nechutné urážky a obvinění. Do své bývalé ženy se teď pustil i Tomáš Řepka (43).
Další 2 fotografie v galerii
Tomáš Řepka zuří! / Facebook

Neutichající hádky začaly ve chvíli, kdy Vlaďka Erbová zjistila, že kdosi zadal její telefonní číslo na internetové stránky eskortní služby. Z tohoto činu, který oznámila na policii ČR, obvinila právě Kristelovou a Řepku. Tomáš Řepka považuje útoky své exmanželky za promyšlené, s cílem jeho i Kristelovou zničit. Stejně jako ona i on celou věc předal právníkům.

Místo toho, aby si Tomáš s Vlaďkou vše vyříkali mezi čtyřma očima, vytahují špínu na veřejnost a neštítí se opravdu ničeho.

„Byl bych rád, aby mediální válka, kterou Erbová začala a kterou se zviditelňuje, nechala mezi náma dvěma a nezatahovala do toho moji partnerku. Nemá s čímkoli mě tahle paní z Mostu obviňuje NIC společnýho," začal se na Facebooku rozepisovat Řepka.

„Kačka byla, je a bude mojí osobou číslo jedna. Člověkem, kterej mi nikdy neublížil, naopak mě zvednul ze dna a vždy za mnou stál i když jsme se seznámili v době kdy mě bylo nejhůř a byl sem dole!!! Takový ženský si budu vážit. A Vy to chlapi mějte stejně! Je jednoduchý zamilovat se do někoho, kdo má káry, prachy a rozbít mu rodinu! Bejt ale s někým kdo je na dně a dostat ho nahoru je úplně o něčem jiným," pěl ódy na svou současnou lásku Katku Kristelovou.

Své exmanželce Erbové nezapomněl poslal dost drsný vzkaz. „Tobě bych, Vladěno, chtěl jen vzkázat: Jsi pro mě nula, která soustavně lže, manipuluje a upírá mi syna. Nedávný esemesky, ve kterých vzpomínáš na naše začátky a vyhrožuješ, že máš fotky, kde ti usínám v náruči, a že jsem na tebe roky čekal, mám schovaný. Nelíbily by se tvýmu partnerovi a nelíbily se ani mně a mojí partnerce, když jsi mi je v noci posílala," napsal na sociální síť.

Fotbalista vyčítá bývalé ženě Vlaďce Erbové to, že nemá kontakt s dětmi. „Je mi líto, že jsem kvůli tobě neviděl pět let svý děti a že jsem tvým manipulacím věřil. Hlavně v tý době jsem nebyl sám sebou! Moje chyba, za kterou platím. Měla by ses stydět, Vladěno! Za to, kolik věcí a peněz jsi odcizila z mýho domu a jak manipuluješ Markusem proti mně! Připravila jsi mě málem o děti, o můj současný vztah mě ale nepřipravíš!"

„Pro tebe je jedinej cíl. Udělat ze mě idiota, kterej stojí za vším zlým, co se ti děje, neumí napsat ani status na Facebooku, buď v klidu, i tenhle si na zdraví všech svých dětí píšu sám!!! A hlavně rozdělit mě a Katku, jako jsi to dělala u svého prvního muže. Na policii kvůli tobě chodím třikrát týdně. Rád tam půjdu zas. Jsem zvyklý. Každá komedie ale má svoje hranice, Vladěno,“ vzkázal Erbové Řepka.  

Jak nedůstojná přestřelka tří dospělých lidí a rodičů od malých dětí dopadne, ukáží nejbližší dny. Každopádně veřejnost od této kauzy jistě nebude ušetřena. I když bývalý fotbalista tvrdí, že už se k celé věci s exmanželkou nebude vyjadřovat a další podrobnosti o tom, jaká doopravdy je, se lidé dozví v jeho nové knize. Řepka si tak evidentně chce zvýšit prodej své knížky. Otázkou je, jestli to ještě někoho zajímá.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Praděda automobil, lahodné víno a legendární sýr. Ráj labužníků najdete skoro za humny

Praděda automobil, lahodné víno a legendární sýr. Ráj...

Malá, ale nesmírně krásná. Poznejte vavřínovou perlu...

Kam vyrazit k moři na sklonku léta. S naším výběrem...

Tu krásu nelze popsat slovy, tu zkrátka musíte vidět

Jeden z nejkrásnějších koutů Evropy. Zažijte klídek a...

Nechte se unést okouzlujícími výhledy a vydejte se po...

Zavřít reklamu