Hanychová zase šokuje! Tajně vdala a už se pochlubila i snubními prstýnky

České 29. prosince 2023 | 13:39 — Anna Novotná
Osmatřicetiletá trojnásobná maminka Agáta Hanychová je celý život samé překvapení. Dalo by se říct, že čím je starší, tím více přitvrzuje. Nejen že po nedávném rozchodu s otcem svého posledního dítěte Jaromírem Soukupem (54) skončila po dvanácti letech opět v posteli Miroslava Dopity (39), se kterým má syna Kryšpína, ale v pátek 29. prosince 2023 si ho krátce před polednem dokonce vzala za manžela.
Agáta a Mirek se v pátek 29.12.2023 vzali / Instagram

Ač Agáta Hanychová (38) přesvědčovala své fanoušky a fanynky na sociálních sítích, že už se po rozvodu s Jakubem Prachařem (40) nikdy vdávat nebude, nakonec své slovo nedodržela a dnes doslova šokovala Česko.

I když to původně vypadalo jako vtip nebo jako oboustranné převoznictví, než si oba vyléčí bolavá srdíčka a najdou si nové protějšky, pár se místo toho rozhodl do toho praštit. Dcera Veroniky Žilkové (62) si tak dnes vzala za manžela otce svého syna Kryšpína Miroslava Dopitu (39), se kterým se před dvanácti lety rozešla kvůli jeho záletům. Kdo měl snad pochybnosti, jestli to Agáta Hannychová myslí s Mirkem Dopitou vážně, teď musí být překvapený.

„Nejdřív jsem žádala já, pak až Mirek,“ svěřila se Agáta pro Extra.cz ohledně zásnub. Agáta a Mirek se vzali krátce před polednem na zámku nedaleko Prahy. Mezi svatebními hosty nechyběla nejbližší rodina a přátelé. Agátu před oltář přivedl Kryšpín, její nejstarší syn a zároveň plod společné lásky s bývalým hráčem amerického fotbalu, Mirkem. Maminku tím de facto předal tatínkovi a jedno oko v obřadní síni nezůstalo suché.

Agátě svědčila kamarádka a šlo opravdu spíš o velice komorní svatbu s pár příbuznými. Hanychová radostnou novinu ohlásila svým fanouškům pomocí instagramu: „Holčičky moje, tak já už jsem zase paní,“ napsala influencerka na svoji sociální síť.

Nezbývá než manželům Dopitovým držet všechny palce a popřát moře štěstí.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

 

Zdroje: Instagram, Instory.cz, extra.cz.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...