Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

Zahraniční 12. října 2022 | 08:55 — Pavla Krejčí
S natáčením třetí sezony Bridgertonových se objevují i nové fotografie a informace. Uprostřed těchto novinek sdílela představitelka Penelope Featheringtonová fotografii, která překvapila fanoušky. Herečka ukázala skvělou figuru. Že by její změna souvisela s natáčením?
Nicola Coughlan prošla příjemnou proměnou / Depositphotos

Jedna z hlavních postav seriálového fenoménu Bridgertonovi je Penelope Featheringtonová, která v nadcházející sérii vytvoří ústřední dvojici s Colinem Bridgertonem. Natáčení začalo na počátku léta a od té doby bylo zveřejněno několik snímků ze zákulisí, které daly nahlédnout do děje. 

Představitelka Penelope, Nicola Coughlan, se také pravidelně chlubí různými snímky. Jedním však svoje fanoušky na Instagramu naprosto překvapila. 35letá irská herečka se vyfotila v zrcadle a na první pohled bylo patrné, že prošla velkou změnou. Jelikož patří mezi vnadné ženy, její proměna všechny šokovala.

Hvězda v popisku černobílého snímku vtipkovala, že si zaslouží medaili za své brzké vstávání: „Pokud někdy vstanu před prací, abych si zacvičila, mám pocit, že si zasloužím speciální medaili. Prostě to tak je."

Snímek přichází poté, co Nicola minulý týden odpověděla na otázky týkající se nadcházející třetí série Bridgertonových. Nabídla nahlédnutí do prvního sloupku Lady Whistledownové a prozradila některá tajemství týkající se její postavy. Dá se tedy předpokládat, že její proměna souvisí s natáčením. Znalci knihy jistě ví, že její postava prošla tělesnou proměnou, když shodila více jak deset kilo. Je tak možné, že se scénáristé rozhodli tuto skutečnost do děje rovněž zakomponovat. Byť se seriálová a knižní podoba poměrně dost liší, základní pilíře příběhu jsou zachovány. A fyzická přeměna rozhodně zásadnější roli hrála.

Jak je zvykem, kdekdo na sociálních sítích až s přílišnou horlivostí komentuje postavu jiných. Podle US Weekly byla Nicola s poznámkami směřujícími na její váhu a tělo unavena, proto požádala lidi, aby jí nepsali svůj názor.

„Takže, chci vám říci jen jednu věc - pokud máte názor na moje tělo, prosím, nesdělujte mi ho,“ napsala herečka začátkem roku. „Většina lidí se chová mile a nesnaží se být urážlivá, ale jsem jen obyčejný člověk a je opravdu těžké unést tíhu tisíců názorů na to, jak vypadáte. Navíc, když přicházejí opravdu každý den."

Jestli za hereččinou proměnou stojí kritické komentáře nebo děj seriálu, není zcela patrné. Nicméně Nicola nyní vypadá zdravě a především šťastně, což je jistě nejdůležitější. Lze předpokládat, že za její proměnou stojí oba důvody. Jelikož se v třetí sérii stane hlavní postavou, zraky všech lidí budou zaměřeny na ni a lze očekávat, že si nejeden kritik neodpustí rýpavý komentář.

Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se zhostí milostné linky příběhu. Oficiální popis 3. řady zní: „Penelope Featheringtonová se konečně vzdala své dlouhotrvající zamilovanosti do Colina Bridgertona poté, co slyšela jeho pohrdavá slova. Rozhodla se však, že je čas vzít si manžela, nejlépe takového, který jí poskytne dostatek nezávislosti, aby mohla pokračovat ve svém dvojím životě jako Lady Whistledownová, daleko od své matky a sester. Ale s nedostatkem sebevědomí Penelopiny pokusy o svatbu velkolepě selhávají.“

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nicola Coughlan (@nicolacoughlan)

 

V promu k nadcházející sezóně spolu rozmlouvali Luke Newton a Claudia Jessie, která hraje Eloise Bridgertonovou: „Proč Colin nevidí, že Penelope je jeho opravdovou láskou?"

Luke zapřemýšlel o své odpovědi, než řekl: „No, poznali se tak mladí tím nejroztomilejším možným způsobem, je to tak krásný příběh, jak se potkali. Ale děje se toho hodně a oni nevidí, co mají přímo před sebou."

Nicolu rozhodně čekají zajímavé časy, nejen v seriálu, ale i v reálném životě. V poslední době získává nespočet rolí. Nicméně kvůli svým závazkům vůči Bridgertonovům musela omezit svou působnost v poslední sérii sitcomu Derry Girls. 

Autorský článek, další zdroj: usmagazine.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...