Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

Zahraniční 21. září 2022 | 08:59 — Pavla Krejčí
Herec Paul Wesley je idol mnoha žen od dob, kdy na obrazovky poprvé vtrhl seriál Upíří deníky. Před třemi lety se šťastně oženil a zdálo se, že manželskou pohodu nemůže nic zhatit. Nyní však přišel pár s oznámením, že se v tichosti rozešel.
Paul Wesley už není zadaný / Depositphotos

Paulu Wesleymu není šťastný konec přán na televizních obrazovkách ani v soukromém životě. Ačkoliv před třemi lety pojal za manželku svou přítelkyni Ines de Ramon, manželství brzy vzalo za své. Šťastně až do smrti se nekonalo.

Jeden z předních krasavců seriálu Upířích deníků je tak znovu volný. Zástupce páru sdělil magazínu People, že se rozešli již před několika měsíci.

„Rozhodnutí o rozchodu je vzájemné a došlo k němu před pěti měsíci. V tuto chvíli žádají soukromí," řekl zástupce.

Paul a Ines, mezi nimiž je 11letý věkový rozdíl, byli společně poprvé viděni před čtyřmi lety. V červnu 2018 se drželi za ruce, když opouštěli restauraci v New Yorku. Svůj vztah zoficiálnili na Instagramu o měsíc později, když se objevili na svatbě v Montauku po boku Wesleyho kamarádek Jessicy Szohr a Niny Dobrev. Začátkem roku 2019 pak kolovaly spekulace o zásnubách, které nijak nekomentovali. Nina Dobrev nakonec o několik měsíců později v podcastu Directionally Changed potvrdila, že jsou již manželi. Zajímavé je, že Ramona nepochází z herecké branže – je odbornicí na šperky. 

„Hodně se stýkáme. Jsme opravdu dobří přátelé. Miluju jeho ženu. Je legrační, jak čas všechno mění, protože jsem si nikdy nemyslela, že bude jedním z mých nejlepších přátel," promluvila tehdy Dobrev o svém vztahu s Wesleym.

Náznaky o trablech v ráji se však objevovaly již několik měsíců. Wesley se totiž na většině akcí pohyboval sám. Začátkem srpna byl viděn na akci Brothers Bond Bourbon v New Yorku a před několika týdny se zastavil na hudebním festivalu Bourbon and Beyond v Kentucky Exposition Center. Doprovod mu dělal jeho seriálový bratr z Upířích deníků, Ian Somerhalder. Bedlivému oku neuniklo, že se pohyboval bez snubního prstenu. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paul Wesley (@paulwesley)

 

Se Somerhalderem mají opravdu úzké vztahy. Seriálové bratrství přenesli i do reality. V roce 2021 uvedli na trh vlastní whisky s názvem Brother's Bond Bourbon. 

„Důkazem je bourbon, který je naší vlajkovou lodí. Je skvělý a jsme na něj hrdí," informoval Paul magazín Us Weekly během společného rozhovoru s Ianem.

Ian se také připojil a prohlásil: „Je to něco, co jsme pro vás vytvořili od základů. Takže na rozdíl od Upířích deníků, do kterých jsme byli najati, tohle pochází pouze z naší režie. Tohle je naše dítě. Kdybychom spolu měli mít nějaké dítě, toto by bylo naše dítě.“

Pro Paula je to již druhé neúspěšné manželství. V letech 2011-2013 byl ženatý s herečkou Torrey DeVitto, která si také zahrála v seriálu Upíří deníky. Začali však spolu randit již o pár let dříve poté, co společně pracovali na filmu Killer Movie. Psali jsme také: Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid spolu randí. Herec je čerstvě po rozchodu a Gigi má za sebou složité období

Autorský článek, další zdroje: dailymail.com, people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...