Emily Ratajkowski požádala o rozvod s manželem Sebastianem dva měsíce po rozchodu

Zahraniční 18. září 2022 | 18:30 — Pavla Krejčí
Spekulacím o rozchodu Emily Ratajkowski a jejího manžela je konec. Modelka měla před pár dny podat žádost o rozvod. Důvodem odloučení je prý nevěra ze strany modelčina manžela.
Emily Ratajkowski požádala o rozvod kvůli partnerově nevěře / Depositphotos

Hollywoodem otřásl další rozchod. O odluce modelky Emily Ratajkowski a jejího manžela Sebastiana Beara-McClarda se spekulovalo již v červenci. Předpokládalo se, že modelka vztah ukončila a soustředila se na svého syna.

Blízký zdroj v červenci řekl magazínu People: „Nedávno se rozešli. Bylo to Emilyno rozhodnutí. Daří se jí dobře. Je silná a soustředí se na svého syna. Užívá si být mámou."

Podle PageSix podala Emily žádost o rozvod ve čtvrtek u Nejvyššího soudu na Manhattanu. Podle magazínu byla ale její žádost zpochybněna.

Za rozpadem manželství měla být údajná nevěra Beara-McClarda s 31letou modelkou. Kamarád modelky řekl deníku: „Ano, podváděl. Je to sériový podvodník. Je to hnusné."

Modelka byla začátkem léta spatřena bez snubního prstenu a rovněž se často pohybovala sama nebo se synem Sylvesterem. V září konečně potvrdila, že se s Bear-McClardem rozešli. Ve videu na TikToku řekla, že je čerstvě svobodná a přemýšlí o randění. Modelka také fanoušky škádlila tím, že 'špatní muži' jsou její typ.

Pár se dal dohromady v roce 2018 a k tajné svatbě došlo o pár měsíců později. V březnu loňského roku pak společně přivítali miminko jménem Sylvester. Emily tehdy fanouškům prostřednictvím sociálních sítí řekla: „Mám překvapení. Dnes jsem se vdala." Později řekla Jimmymu Fallonovi v jeho show The Tonight Show, že jí trvalo pouhých 30 sekund, než se rozhodla, že si chce filmového producenta vzít.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený News247Planet (@news247planet)

Jejich čtyřletý románek byl sužován skandály a kontroverzí. Dvojice se kvůli bouřlivé romanci dostalo na internetu hodně odporu a Emily později obhajovala své rozhodnutí vzít se tak rychle. Během vystoupení v Busy Tonight vysvětlila, že jejich vztah se budoval dlouhou dobu, dříve, než spolu začali chodit.

Znali jsme se už dlouho předtím," vysvětlila a zažertovala: „Jo, každý si myslí, že jsme se vzali rychle, ale dva roky si mě prověřoval."

Emily ani Sebastian zatím neučinili žádné veřejné prohlášení ohledně stavu jejich manželství. Naposledy spolu byli spatřeni v polovině června na dovolené v Itálii a vypadali v dobré náladě, když spolu relaxovali na pláži Porto Ercole. Psali jsme také: Ricky Martin chystá odplatu. Žaluje synovce o 20 milionů dolarů za křivé obvinění ze sexuálního zneužívání

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku?

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...

Lyžování od úsvitu po soumrak