Adele vyhrála první cenu Emmy. Na svém Instagramu sdílela fotografie s trofejí

Zahraniční 08. září 2022 | 12:31 — Pavla Krejčí
Zpěvačka Adele si připsala na účet další úspěch. Vyhrála cenu Emmy, a je jen krůček od toho, aby se stala 18. osobou, která vyhrála ceny Emmy, Grammy, Oscar a Tony. Poslední zmíněná jí zatím chybí. Adele stále stoupá do hudebních výšin a zdá se, že pro ni nebude problém cíle dosáhnout.
Adele je nadšená z výhry / Depositphotos

Adele se raduje. Zpěvačka obdržela svou první cenu Emmy, když zvítězila během vysílání Creative Arts Emmy 2022 za svůj speciál CBS 'One Night Only', který byl simultánně vysílán na Paramount+.

Hned druhý den ráno se s úspěchem pochlubila na svém Instagramu, který čítá přes 50,8 miliónů fanoušků. Zvěčnila se s trofejí bez make-upu a s pyšným úsměvem.

Nyní potřebuje získat cenu Tony, aby dosáhla vytouženého statusu EGOT, který je často označován jako grandslam showbyznysu – patří sem hvězdy, které obdržely ceny Emmy, Grammy, Oscar a Tony.

Adele sdílela několik záběrů a napsala, že je „zatraceně potěšena“. „Věřte mi, že mám oficiálně EGO," dodala. „Děkuji mnohokrát @televisionacad, jsem tak poctěna, že jsem to obdržela. Velká pochvala všem zúčastněným.“

Její speciální show zvítězila ve všech pěti kategoriích, na které byla nominována na slavnostním ceremoniálu v Los Angeles, včetně kategorií Vynikající světelný design, Vynikající mix zvuku pro varietní sérii nebo speciál a Vynikající režie pro varietní speciál. Vystoupení bylo natočeno v Los Angeles na Griffithově observatoři. Rovněž se jednalo o první živé vystoupení Adele po šesti letech. Vysílalo se o měsíc později a obsahovalo tři melodie, které předtím nezazněly, a samozřejmě písně z jejích předchozích alb. Speciál se vysílal v listopadu loňského roku. Oficiálně jej uváděla Oprah Winfrey a byl nejsledovanějším speciálem od Oscarů.

Adele má na svém kontě opravdu nespočet ocenění. Získala 15 cen Grammy z 18 nominací a Oscara za nejlepší původní píseň za soundtrack k hitu Skyfall s Jamesem Bondem.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

 

Pouze 17 umělců vyhrálo cenu Emmy, Grammy, Oscara a Tonyho. Nejnovější členkou prestižní skupiny byla Jennifer Hudson poté, co letos získala cenu Tony za produkci muzikálu A Strange Group. Mezi další vítěze patří Rita Moreno z West Side Story, komik Mel Brooks, Whoopi Goldberg, John Legend, Marvin Hamlisch, Audrey Hepburn a Jonathan Tunick. Psali jsme také: Salma Hayek oslavila narozeniny na lodi. V červených bikinách vypadá i v šestapadesáti letech úchvatně

Autorský článek, další zdroj: elle.com

Témata: Adele, Emmy, cena, radost
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...