Salma Hayek oslavila narozeniny na lodi. V červených bikinách vypadá i v šestapadesáti letech úchvatně

Zahraniční 04. září 2022 | 11:58 — Pavla Krejčí
Šedesátka na krku, ale stále vypadá jako dvacítka. Herečka Salma Hayek předvedla dokonalou postavu v červených bikinách. Během výletu lodí oslavovala 56. narozeniny a podle videa, které sdílela na Instagramu, se opravdu bavila.
Salma Hayek oslavila 56. narozeniny / Depositphotos

Salma Hayek oslavila 56. narozeniny stylově. Na svém Instagramu sdílela video, na kterém je k vidění v červených bikinách během plavby lodí. „Všechno nejlepší k 56. narozeninám!!! Feliz cumpleaños #56 para mi!!! #vždyvděčná," napsala v popisku. Pod příspěvkem během pár minut přistálo nespočet pochvalných komentářů. Ani není divu, herečka v červených bikinách ukázala postavičku jako lusk.

Komentářů se nezdrželi ani slavní. „Miluji tě nejvíc ze všech," napsala Blake Lively. „Všechno nejlepší k narozeninám mé múze," poznamenal Drake.

„Všechno nejlepší, KRÁSNÁ SALMO!!!" napsala Melanie Griffith. 

„Všechno nejlepší, krásko. Milujeme tě," napsal Anthony Hopkins .

Sama herečka si uvědomuje, že svoje slavná léta v mládí má za sebou, přesto její kariéra nijak neuvadá. Když však získala získala roli v marvelovském filmu Eternals, byla překvapená. Již několikrát otevřeně mluvila o stárnutí, a jak se na něj v Hollywoodu pohlíží. „Byla jsem šokována, když jsem dostala a tuto roli ve svých 50 letech," řekla Hayek agentuře AARP loni v září. „Cítila jsem vděčnost a vzrušení, nejen za tohle, ale za to, co to znamenalo pro moji budoucnost.“

„Stárnutí pro mě souvisí s opakováním. Něco stárne, když to děláte dlouho," vysvětlila a dodala: „Pokud se neustále měníte, pokud jste stále zvědaví, jak jste staří? Dnes jste někdo nový."

Hayek nemá problém otevřeně mluvit o různých tématech. Promluvila o svém těle, a jak se jí měnilo během menopauzy. Přiznala, že „je jen náhodou jednou z těch žen“, kterým se během menopauzy zvětšila prsa.

„Spousta lidí říkala, že jsem si nechala zvětšit prsa; já jim to nevyčítám! Moje prsa byla menší! Stejně tak zbytek mého těla," řekla. „Ale pořád rostou. O několik velikostí. A moje záda tím opravdu trpí. A moc lidí o tom nemluví."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Hayek již dříve řekla magazínu People, že jejím tajemstvím, jak si udržet sexy postavu, není cvičení, ale „restorativní jóga“, při které posiluje svaly, aniž by je zatínala.

„Někteří lidé mají disciplínu cvičit ráno, ale já jsem toho nebyla schopna,“ řekla v roce 2020. „Nemám čas cvičit. Pracuji."

„Pracuji se ženou v Londýně, která mě naučila držet tělo tak, aby se svaly aktivovaly po celý den. Takže i když si čistíte zuby, pracujete se svaly," dodala Hayek.

Psali jsme také: Madonna v upřímné zpovědi prozradila, že lituje svých dvou svateb

Autorský článek, další zdroje: Instagram, elle.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...