Sharon Stone vzpomíná na těžké časy. Prodělala mrtvici a její milenec se s ní rozešel, protože odmítla botox

Zahraniční 02. září 2022 | 17:12 — Pavla Krejčí
Herečka Sharon Stone před lety prošla opravdu složitým obdobím. Poté, co ji postihla mrtvice, měla jen minimální šance na zotavení. Navzdory diagnózám se uzdravila. Její tehdejší přítel ji však vyhodil z domu, protože odmítala botox.
Sharon Stone je opravdová bojovnice / Depositphotos

Sharon Stone patří mezi herečky, se kterými se život nemazlil. Setkala se sexuálním zneužíváním, devíti potraty a odhalila, že prodělala vážnou mrtvici a krvácení do mozku. Tato událost navždy změnila její život i smýšlení. Doslova se ocitla na hranici života a smrti.

O svém zážitku promluvila již minulý rok, kdy se objevila v pořadu Good Morning Britain a připojila se k hostitelům Susanně Reidové a Adilu Rayovi. Přiznala, že její život visel na kahánku a patrně prožila to, čemu se říká klinická smrt.

„Lidé o těchto věcech diskutují z vědeckého hlediska a také z duchovního hlediska – věřím, že existují oba pohledy," řekla. „V mém případě, když se mi to stalo, jsem se setkala se všemi aspekty, o kterých většina lidí mluví. Vidíte světlo tam, kde opouštíte své tělo a máte pocit, že jste taženi ven, nahoru."

„Měla jsem pocit, že vidím lidi, kteří odešli přede mnou. Cítila jsem, že jsem schopna s nimi komunikovat. Ale ne ve smyslu klasického dialogu, měla jsem pocit, že rozumíme tomu, že spolu komunikujeme. A pak najednou přišla obrovská bolest, jako by mě někdo kopnul do hrudníku," pokračovala. „Ne, nevím, jestli to bylo defibrilací nebo jestli se to opravdu takhle stalo. Ale pamatuji si, že jsem se najednou ocitla zpátky v pokoji a bylo zcela jasné, že jsem se rozhodla vrátit se a nepokračovat v té cestě, té vnější, vzestupné cestě pryč."

Přestože měla údajně jen 1% šanci na uzdravení, nehodlala se vzdát. Ihned poté podstoupila různé procedury. Musela si nechat dát přes 300 dávek botoxu, aby znovu dostala pod kontrolu jednu stranu tváře. Pro Vogue Arabia řekla, že tato událost byla zkouškou nejen pro její psychiku, ale i pro její tehdejší vztah. Přítel, kterého nejmenovala, se s ní rozešel, když v procedurách nepokračovala.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vogue Arabia (@voguearabia)

Tato zkušenost navždy změnila její pohled na kosmetickou chirurgii. O mozkové příhodě se také otevřela ve své knize The Beauty of Living Twice, ve které přehodnocuje svůj život a to, jak její sláva dokonce ovlivnila léčbu.

Psali jsme také: Mariah Carey se v podcastu Meghan Markle rozparádila. Zazněla slova jako rozvod i rasismus

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...