Pierce Brosnan nehledí na kritiku veřejnosti. Říká, že miluje svou ženu nehledě na její vzhled

Zahraniční 30. srpna 2022 | 09:26 — Pavla Krejčí
Na ženu ikonického herce Pierce Brosnana se neustále snáší kritika kvůli její postavě. Představitel Jamese Bonda však fanouškům i haterům neustále ukazuje, že svou ženu miluje nehledě na vzhled.
Manželé se po více jak dvaceti letech stále milují / Depositphotos

Představitel Jamese Bonda, Pierce Brosnan, ukázal, na čem mu v životě opravdu záleží. Dokázal, že je dokonalým manželem své milované ženy Keely.

V posledních letech si veřejnost nenechala ujít žádnou příležitost okomentovat vzhled jeho ženy. Mnozí se několikrát zmínili o tom, jak skvělým mužem musí být, když zůstal se svou manželkou, které se za léta hodně změnila postava.

Brosnan se rozhodl na ošklivé komentáře reagovat. Především poté, co se o nich na Facebooku začátkem tohoto roku objevil příspěvek. V něm se jeden uživatel Facebooku výsměšně zmiňoval o tom, jak odlišně nyní Keely vypadá ve srovnání s tím, když se za něj v roce 2001 provdala.

Jeden ze snímků ukazoval pár na pláži v 90. letech, zatímco druhý snímek byl pořízen nedávno. Dvojice vypadala jinak – přirozeně, tak, jak se tělo věkem mění.

Příspěvek se stal virálním a doteď je neustále připomínán na sociálních sítích. Po smršti nepříjemných komentářů a po nehorázné nabídce Brosmanova přítele, že jeho manželce zařídí operaci, se rozhodl reagovat. Podpořil svou ženu a trval na tom, že ji vidí jako nejkrásnější ženu na světě.

Přátelé jí nabídli operaci, aby zredukovali její váhu. Ale já silně miluji každou křivku jejího těla,“ řekl.

Herec je s Keely ženatý téměř 22 let a přiznal, že za ta léta se oba změnili, ale on stále „miluje každou křivku“ jejího těla.

V mých očích je to ta nejkrásnější žena. Také proto, že porodila naše děti. V minulosti jsem ji nemiloval jen pro její krásu, ale také pro její osobu, a nyní ji miluji ještě víc, protože ​​je matkou mých dětí. A jsem na ni velmi hrdý a vždy se snažím být hoden její lásky."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan)

 

Zamilovaný pár spolu chodil několik let v průběhu devadesátých let, než se nakonec vzali v Irsku v srpnu 2001. Mají dva syny, Dylana a Parise. A ani po více než dvou společných dekádách se láska mezi nimi nezměnila. V roce 2017 Brosnan magazínu People přiznal, že základem šťastného manželství je trávit čas společně.

Ikonický herec si cení své rodiny, protože sám zažil velkou ztrátu. Přišel o první manželku Cassandru a jejich dceru Charlotte kvůli rakovině vaječníků. Seznámili se na konci 70. let a vzali se v prosinci 1980. Herečka měla z předchozího manželství dvě děti, Charlotte a Christophera. V roce 1983 se jim pak narodil syn Sean. Poté, co jejich biologický otec v roce 1986 zemřel, je Brosnan adoptoval a děti přijaly jeho příjmení. Zlom přišel v roce 1987, kdy bylo jejich rodinné štěstí narušeno. Cassandře byla diagnostikována rakovina vaječníků. Po statečném boji o čtyři roky později zemřela.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan)

I když to bylo nejtěžší období v Brosnanově životě, herec tu byl i nadále pro své děti a dělal vše, co mohl, aby jim dopřál radostný život. Přiznal, že stále cítil vliv, který na něj Cassandra měla.  „Udělala ze mě muže, kterým jsem, herce, kterým jsem, otce, kterým jsem," řekl tehdy herec. „Je navždy zakotvena v každém vláknu mé bytosti. Je tam se mnou každý den. Byl jsem tak šťastný, že jsem někoho takového potkal." Téměř o 22 let později však Brosnana zasáhla tragédie znovu. Dcera Charlotte zemřela na stejnou nemoc ve věku 41 let. Psali jsme také: Tajemství proti stárnutí podle Jennifer Aniston. Každé ráno pije kávu s aktivní látkou

Autorský článek, další zdroje: Instagram, <a href="https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/pierce-brosnan-delivers-epic-comeback-2

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...