Zpěvačka a herečka Demi Lovato říká, že by mladé dívky neměly randit se staršími muži

Zahraniční 26. srpna 2022 | 13:50 — Pavla Krejčí
Zpěvačka a herečka Demi Lovato má za sebou poměrně pestrý život. Od teenagerovské hvězdy, která zaznamenávala jeden úspěch za druhým, přes psychické potíže až po nedefinování pohlaví. Stejně tak to bylo s jejími vztahy. Nyní přiznala, že není dobré randit se staršími muži.
Demi Lovato nedoporučuje mladým dívkám randit se staršími muži / Depositphotos

Hvězda Camp rocku, Demi Lovato, otevřela poměrně zajímavé téma ohledně vztahů se staršími muži. Poté, co probíhaly spekulace, že její píseň „29“ pojednává o jejím bývalém partnerovi Wilmeru Valderramovi, přišla s vyjádřením. Po zkušenostech s reakcí ze strany společnosti nedoporučuje v mladém věku randit s muži, kteří jsou o mnoho let starší.

„Pokud jste mladá dívka a myslíte si, že je sexy nebo zábavné chodit se staršími muži, není to v pořádku, pokud nejste plnoleté,“ řekla bývalá hvězda Disney Channel během rozhovoru v podcastu „Call Her Daddy.“

„Myslím, že někdy veřejnost potřebuje pravdu, a proto jsem se rozhodla vydat tento singl," řekla moderátorce Alexandře Cooper. „Podle mě je toto sdělení důležité."

O Demi Lovato se začalo mluvit začátkem srpna, když vyšla její nová píseň. Podle textu se zdálo, že odkazoval na dobu, kdy se v roce 2010 setkala s Valderram, kterému je nyní 42 let. Herečce bylo v té době 17 let.

„Myslela jsem, že to byl teenagerský sen / Jen fantazie / Ale byl tvůj nebo můj/? Daleko od nevinných / Jaký souhlas, sakra? / Čísla ti řekla, abys to nedělala, ale to tě nezastavilo," zní v textu písně.

Valderram tehdy s jejich vztahem nevyšel na veřejnost, dokud zpěvačce nebylo 18 let. Prozatím nepotvrdila, zda píseň pojednává o něm.

„Jsem velmi opatrná ve způsobu, jakým odpovídám na tyto otázky, protože mám pocit, že píseň mluví za vše," řekla Lovato minulý týden. „Abych byla upřímná, není třeba toho moc říkat." Poté dodala, že „méně je někdy více“.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato)

Lovato však v podcastu zmínila, odkud čerpala inspiraci při psaní písně. „Když jsem odcházela z léčení, vyšla jsem s hněvem, vyšla jsem s pochopením a růstem," řekla. „Byla to pro mě reflektivní píseň. I když tam jsou podtóny hněvu, opravdu jsem se díky této zkušenosti hodně naučila a rozhodla jsem se o tom napsat."

Lovato chodila s Valderramem až do roku 2016. Herec je nyní zasnoubený s modelkou Amandou Pacheco, se kterou má roční dceru. Sama zpěvačka prý čerstvě randí s Jordanem Lutesem, se kterým oslaví své 30. narozeniny.

Psali jsme také: Jennifer Lopez a Ben Affleck uspořádali nádhernou svatební oslavu pro rodinu a přátele

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...