Naštvaná Meghan Markle. Nemůže přijít na jméno zpěvačce Katy Perry, protože zkritizovala její svatební šaty

Zahraniční 16. srpna 2022 | 11:00 — Pavla Krejčí
Meghan Markle si na každém něco najde. Prý chová zášť vůči popové hvězdě Katy Perry od té doby, co se negativně vyjádřila o jejích svatebních šatech. Princ Harry je naopak dobrým přítelem Orlanda Blooma, zpěvaččina snoubence.
Meghan Markle nemá ráda Katy Perry přijít na jméno / Depositphotos

Nezáleží, na kterém kontinentu se nachází. Meghan Markle na nikom nenechá nit suchou, ať setrvává ve Spojeném království nebo v Americe. Podle mnohých, kteří se v její společnosti pohybovali, je vévodkyně věčně nespokojena.

Markle údajně nemůže popové zpěvačce Katy Perry přijít na jméno. Nesympatie vznikly v době, kdy se Perry negativně vyjádřila k jejím svatebním šatům. Královská svatba proběhla v roce 2018 a Meghan si tehdy oblékla jednoduché bílé šaty navržené Givenchym. Perry se však nijak hanlivě nevyjádřila. Během propagačního turné v USA pro American Idol řekla, že by na Meghaniných svatebních šatech "udělala ještě jeden střih."

Když se vévodský pár rozhodl vzdát svých královských povinností a přestěhoval se dva roky po svatbě do Spojených států, Harry navázal přátelství s hercem Orlandem Bloomem, který je snoubencem Katy Perry. Zatímco mezi muži vzniklo přátelství, Meghan údajně ke zpěvačce chová nesympatie. 

Zdroj řekl deníku The Daily Star: „Orlando velmi sympatizuje s Harrym a Meghan.“

„Meghan si však velmi dobře uvědomuje komentář, který Katy Perry učinila v roce 2018 o jejích svatebních šatech, a je notoricky známá tím, že k ní chová zášť."

Zdroj pokračoval: „I když ten komentář neměl být zraňující, Meghan se v té době cítila v obležení a byla zavalena hádkami se zaměstnanci, vévodkyní z Cambridge a Thomasem Marklem."

Dodal: „Nečekal bych, že Meghan a Katy někdy v budoucnu uvidím spolu!"

Meghan Markle neustále potvrzuje, že není stále s něčím spokojena. Nedávno komentovala Harryho připravované memoáry. Údajně se jí zdálo, že jsou některé anekdoty poměrně obtížně čitelné a některé detaily na ni působily "surově". Princ Harry se však několikrát vyjádřil ve smyslu, že chce podat pradivný a ničím nepřikrášlený pohled na svůj život.

Také řekl, že se kniha bude zabývat „zkušenostmi, dobrodružstvími, ztrátami a životními lekcemi, které ho pomohly formovat“. Zdroj uvedl, že autorem, který se na knize podílel, je J. R. Moehringer, držitel Pulitzerovy ceny. Při sestavování knihy Harry využíval některé veřejnosti nepřístupné dokumenty a rovněž „strávil měsíce procházením svého soukromého fotoalba, deníků, e-mailů a tak dále“.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Duke & Duchess Of Sussex ♡ (@allsussex)

 

V rozhovoru pro Heat World zdroj řekl: „Když psal tuto knihu, Meghan v podstatě stála nad Harrym. Tento příběh je hodně mimo mísu.“

„Přirozeně to vyvolalo některé extrémně syrové pocity a překvapivé anekdoty, z nichž mnohé byly pro Meghan velkým šokem, když si rukopis přečetla," dodal zdroj. Psali jsme také: Láska princezny Diany. James Hewitt jí ukradl srdce a vydělával na jejich románku

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...