Bude pokračování Deníku princezny? Mandy Moore vyzvala k natočení třetího dílu. A není sama, kdo po něm touží

Seriály & Filmy 15. srpna 2022 | 12:17 — Pavla Krejčí
Otázka ohledně třetího dílu Deníku princezny začíná být stále aktuálnější. Poté, co svůj otevřený postoj k pokračování vyjádřila hlavní hvězda Anne Hathaway a vzápětí i Julie Andrews, se přidala i Mandy Moore, která vyzvala k natočení třetího dílu.
Mandy Moore bojuje za třetí díl Deníku princezny / Depositphotos

Od natočení prvního dílu filmu Deník princezny uplynulo sice už více jak dvacet let, přesto stále patří mezi oblíbené filmy. Snímky od studia Disney vyšly poměrně krátce po sobě, a to v letech 2001 a 2004. Ihned po uvedení se první díl stal obrovským hitem po celém světě. Fanoušci si oblíbili hlavní hrdinku princeznu z Genovie, Miu Thermopolis, kterou hraje Anne Hathaway. I po letech osudy princezny Mii patří mezi oblíbené a mnozí fanoušci volají po pokračování. Podobný názor zastává i hlavní představitelka Hathaway a další herečtí kolegové. Mezi ně se nyní přidala Mandy Moore, která v prvním díle hrála Lanu Thomas, oblíbenou roztleskávačku, která šikanuje Miu a další studenty.

Od druhého filmu Deník princezny uplynulo téměř 18 let a hvězdy jsou připraveny na další. Mandy Moore se objevila v show Drew Barrymore, když se začalo řešit, že by mohla existovat šance pro vznik třetího dílu.

Herečka řekla, že Lana bude potřebovat prostor na vykoupení, jelikož se k Mie nechovala zrovna přívětivě. Její postava už sice není tak podstatná, ale Moore je nadšená představou, že by se vrátila do své role. Přiznala, že je to až moc dobrá příležitost na to, aby ji mohla odmítnout. Také se svěřila, že kdyby se vrátila na plátno s Anne Hathaway a Julií Andrews, byl by to klíčový okamžik v jejím životě.

„Ráda bych se k těm dámám kdykoli znovu připojila, ale také chápu, že tam není místo pro můj příšerný charakter."

O plánovaném pokračování mluvila už sama Hathaway. V roce 2019 přišla se zprávou, že byl napsán scénář pro třetí díl. „Existuje scénář ke třetímu filmu. Existuje scénář," řekla v pořadu Watch What Happens Live With Andy Cohen.

„Chci to udělat. Julie Andrews to chce udělat. Debra Martin Chase, naše producentka, to chce udělat. Všichni opravdu chceme, aby se to stalo."

Poté dodala, že tým, který na scénáři pracuje, chce, aby bylo všechno dokonalé. „My to milujeme, stejně jako to milujete vy,“ odůvodnila jejich snažení. „Je to pro nás stejně důležité jako pro vás a nechceme nic dodávat, dokud to nebude hotové, ale pracujeme na tom,“ dodala Anne.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TV Guide (@tvguide)

Ve druhém filmu princezna Mia dokončila univerzitu, a přestože byla cesta trnitá, stala se novou královnou Genovie. Nechyběla ani romantická linka. Lásku jí vyznal Chris Pine, který hrál Nicholase Deverauxe. Pokud by se vrátil do třetího dílu i Pine, fanynky by rozhodně skákaly nadšením. Přece jen, jejich milostný příběh nebyl dokončen.

Psali jsme také: Lady Gaga se objeví v pokračování Jokera po boku Joaquina Phoenixe. Zahraje si Harley Quinn

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...