Salma Hayek se objeví v pokračování striptérského filmu

Seriály & Filmy 12. srpna 2022 | 15:19 — Pavla Krejčí
V třetím pokračování striptérského filmu Bez kalhot se objeví i hvězdná Salma Hayek. Řekla, že si na natáčení nemohla stěžovat. Dokonce pochválila kolegu Channinga Tatuma za to, že své taneční dovednosti zlepšil.
Salma Hayek si užívala se striptéry / Depositphotos

Salma Hayek si užívala pozornost můžu během natáčení třetího dílu filmu Bez kalhot. Magazín People již začátkem roku informoval o tom, že se herečka připojí k obsazení filmu. Nyní o své roli promluvila.

„Je to nejsilnější milostný příběh, nejsilnější ženská postava, od začátku do konce," řekla Hayek. „Jaké mám štěstí?" Zdá se, že si Hayek hraní v lechtivém filmu opravdu užívala. Poznamenala, že být součástí snímku je pro ni něco jedinečného, a to nejen kvůli žhavému obsahu.

Pětapadesátiletá herečka také promluvila o zajímavých zkušenostech z natáčení. Užívala si prý s dvanácti striptéry. „Podívejte, nebudu si stěžovat. Průměrně jsem denně musela pracovat s 12 striptéry. Ne s jedním, ne se dvěma – 12. Pořád to byla těžká práce."

Hayek také zmínila svého hereckého kolegu Channinga Tatuma, který si ve všech dílech zahrál striptéra. „Pokud jste si dříve mysleli, že umí tančit, uvědomíte si, že jste nic neviděli,“ řekla hvězda o jeho erotické odbornosti. „Pokud jde o jeho taneční dovednosti, právě se zlepšily."

Sám Tatum, který skutečně začínal kariéru jako striptér, promluvil o tom, co od filmu očekávat. Zopakuje si svou roli striptéra Mikea Lanea.

„Viděli jste mě tančit na pódiu, ale nikdy jste mě neviděli předvádět intimní, přímý tanec jeden na jednoho na klíně," řekl pro Entertainment Tonight. „To bude určitě ve třetím."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Nicméně příprava na film nebyla jen o zábavě. Tatum váhal, zda se do pokračování vrátit. Řekl, že měl problémy s formováním těla, a vysvětlil, proč původně nechtěl natočit třetí film. „Je těžké, i když cvičíte, být v takové formě," řekl.

Musíte hladovět," pokračoval. „Nemyslím si, že když jste tak štíhlí, je to zdravé." Tatum také přiznal, že trénink na roli mu zabral hodně času a zmínil, že teď je pro něj těžší zhubnout, než když byl mladší.

Psali jsme také: Lady Gaga se objeví v pokračování Jokera po boku Joaquina Phoenixe. Zahraje si Harley Quinn

Autorský článek, další zdroj: nypost.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...