Amber Heard nemá dost. Proti verdiktu v soudním sporu s Deppem se odvolala

Zahraniční 25. července 2022 | 12:18 — Pavla Krejčí
Ačkoliv soudní spor mezi Deppem a Heard skončil, vody jsou stále rozvířené. Herečka podala odvolání proti verdiktům, které mluvily ve prospěch Deppa.
Amber Heard podává oficiální odvolání / Depositphotos

Amber Heard před pár dny podala odvolání k odvolacímu soudu ve Virginii. Depp vzápětí reagoval tím, že podal vlastní odvolání, aby zvrátil verdikt, který mu udával zaplacení odškodného ve výši 2 milionů dolarů.

Porota během procesu zjistila, že herečka ve svém článku z roku 2018 pomlouvala Deppa a udělila jí 10,35 odškodné milionů dolarů. Nicméně v jednom ze tří protinároků, které Heard vznesla jí dala porota za pravdu. Uvedla, že Depp exmanželku pomlouval prostřednictvím výroků svého právního zástupce, Adama Waldmana.

Zdroj blízký Deppovi ihned po vynesení rozsudku webu People sdělil, že to byl pro herce "pozitivní verdikt“ a „věří, že je čas, aby obě strany pokračovaly ve svém životě a uzdravily se“. 

Dále řekl: „Pokud je ale paní Heardová odhodlána pokračovat v dalším soudním sporu tím, že se odvolá proti verdiktu, podá pan Depp souběžné odvolání, aby zajistil, že odvolací soud posoudí všechny faktory a relevantní právní otázky."

V polovině července soudce Penney Azcarate zamítl žalobu herečky, v níž trvala na ublížení na zdraví ze strany Deppa. Proto přišla s oficiálním odvoláním proti verdiktům, i odškodnění ve výši 10,35 miliónů dolarů, které musí Deppovi vyplatit. Mluvčí Heard uvedl, že "soud udělal chyby, které zabránily spravedlivému rozsudku v souladu s prvním pozměňovacím návrhem."

„Proto se proti rozsudku odvoláme," dodali. „I když si uvědomujeme, že dnešní podání zažehne plameny na Twitteru, musíme podniknout kroky, abychom zajistili spravedlnost."

Web Deadline získal prohlášení Deppova mluvčího. „Porota vyslechla rozsáhlé důkazy předložené během šestitýdenního procesu a dospěla k jasnému a jednomyslnému verdiktu, že sama obžalovaná pomlouvala pana Deppa několika případech,“ řekl mluvčí. „V našem případě zůstáváme přesvědčeni, že tento verdikt obstojí."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rolling Stone India (@rollingstonein)

 

Depp po vynesení rozsudku odcházel s úsměvem a očividnou úlevou. Řekl, že má pocit, jako by mu porota „vrátila život“ a to „nejlepší teprve přijde, konečně začala nová kapitola“, zatímco Heard řekla, že verdikt byl „porážkou“ pro všechny ženy, které se rozhodly mluvit.

Následně se nechala slyšet: „Zlomilo mi srdce, že množství důkazů stále nestačilo na to, abych se postavila nepřiměřené moci a vlivu mého bývalého manžela."

V rozhovoru se Savannah Guthrie z NBC News následně řekla, že k Deppovi nechová žádnou zášť. Také přiznala, že chápe, jak porota dospěla ke svému rozhodnutí.

„Jak mohli nedospět k takovému závěru? Seděli na svých místech a po dobu tří týdnů stále poslouchali nepřetržitá svědectví placených zaměstnanců... Nemám jim to za zlé. Vlastně to chápu. Je to milovaná postava a lidé cítí, že ho znají. Je to fantastický herec.“ Psali jsme také: Zvrat v případu Rickyho Martina. Synovec stahuje žalobu z incestu

Autorský článek, další zdroje: people.com, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...