Jako módní dvojčata. Meghan oblékla overal v totožném designu šatů, které Kate vynesla na premiéru Top Gunu

Zahraniční 22. července 2022 | 09:01 — Pavla Krejčí
Meghan Markle následovala svou švagrovou a během návštěvy New Yorku zvolila černobílý overal. Kate oblékla šaty v naprosto totožném designu o dva měsíce dříve na londýnské premiéře Top Gun: Maverick.
Meghan Markle vyrazila s princem Harrym do New Yorku / Depositphotos

Manželky britských princů, Meghan Markle a Kate Middleton, předvedly, že mají stejný vkus. Během návštěvy New Yorku byla vévodkyně ze Sussexu spatřena v několika kompletech. Když společně s manželem princem Harrym ruku v ruce odcházeli z restaurace na Dolním Manhattanu, měla na sobě černý overal bez ramínek s vrchním bílým lemem, který pochází od návrháře Gabriela Hearsta. Svůj outfit doplnila černými lodičkami, malými kruhovými náušnicemi a růžovým prstenem od Shiffon Co., který podporuje posílení postavení žen.

Meghan svým oblečením vyvolala déjà vu, jelikož její outfit připomínal okouzlující róbu, kterou si švagrová Kate oblékla na červený koberec v květnu během londýnské premiéry Top Gun: Maverick. Její černé šaty dlouhé až na zem však pocházely z dílny Rolanda Moureta.

Tento styl je patrně oblíbenou volbou královských žen. Nizozemská královna Máxima oblékla téměř identický soubor na koncertě v Amsterdamu už v roce 2017. Ačkoliv jejich róby vypadají totožně, Máxima si místo šatů vybrala elegantní overal od stejného návrháře.

Meghan a Kate se staly módními dvojčaty už několikrát. Začátkem tohoto roku si obě oblékly bílé sako a elegantní kalhoty, a to jen několik týdnů po sobě. Kate během návštěvy Jamajky zvolila bílý blejzr, vorypasované kalhoty a anžovou halenku. Zatímco Meghan sotva o měsíc později odjela na Invictus Game, v Haagu, kde se předvedla v širších bílých kalhotách a oversized saku.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Royal Addicted (@royaladdicted_new)

 

Cesta vévodského páru do New Yorku se nesla ve slavnostním duchu. Harry v sídle OSN přednesl zvláštní projev ke Dni Nelsona Mandely. Promluvil o své vášni k Africe, kterou miluje od svých 13 let, když sem poprvé přijel. Také zmínil, že ho tento kontinent spojil se dvěma významnými ženami jeho života – s jeho manželkou Meghan a matkou princeznou Dianou.

Většinu mého života to bylo moje záchranné lano, místo, kde jsem znovu a znovu nacházel klid a léčení," řekl vévoda ze Sussexu. „Je to místo, kde jsem se cítil nejblíže své matce a hledal útěchu poté, co zemřela, a kde jsem věděl, že jsem ve své ženě našel spřízněnou duši."

Během návštěvy si Meghan vyšla na oběd s přítelkyní a politickou aktivistkou Glorií Steinemovou. Nedávno spojily síly, když bylo vydáno rozhodnutí Nejvyššího soudu o zrušení práva na potrat. Obě promluvily pro časopis Vogue o tom, jak je důležité normalizovat rozhovory o zdraví žen.

Ženy se seznámily v roce 2020, když se vévodský pár přestěhoval do Kalifornie. „Meghan, za tohle přátelství ti dlužím," řekla Steinemová. „Protože jsem si neuvědomila, že v Kalifornii, kde jsem se ukrývala na ranči přítele, jsme sousedé. Nebo alespoň to, čemu se v Kalifornii říká sousedé, což znamená, že se nacházíte půl hodiny od sebe." Psali jsme také: Tváří aplikace na duševní zdraví je princ Harry. Říká, že musíme pracovat na psychické odolnosti

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu