Ricky Martin popírá šokující obvinění o incestním vztahu se synovcem

Zahraniční 18. července 2022 | 07:22 — Pavla Krejčí
Životem zpěváka, který zažil vzestup v 90. letech, otřásla šokující kauza. Byl obviněn, že udržoval incestní vztah se svým synovcem. Ricky Martin však veškerá tvrzení popírá.
Zpěvák se ocitl v nezáviděníhodné situaci / Depositphotos

Ricky Martin se proslavil mnoha písněmi, které jsou plné španělského šarmu. Nejslavnějším hitem je však píseň „Livin' La Vida Loca“, která zazněla i v animovaném filmu Shrek. Nyní je s jeho jménem spojen kontroverzní skandál, který zaznívá napříč celým světem. Údajně měl udržovat incestní vztah se svým synovcem. Toto obvinění podal jeden z členů jeho rodiny. Právník zpěváka Marty Singer však v pátečním prohlášení uvedl, že Martin nikdy neměl „žádný druh sexuálního nebo romantického vztahu se svým synovcem“.

Prohlášení pokračovalo: „Bohužel osoba, která toto tvrzení učinila, se potýká s hlubokými problémy v oblasti duševního zdraví. Ricky Martin samozřejmě nikdy nebyl – a nikdy nebude – zapojen do jakéhokoli sexuálního nebo romantického vztahu se svým synovcem. Ta myšlenka je nejen nepravdivá, ale je i nechutná.“

„Všichni doufáme, že tento muž dostane pomoc, kterou tak naléhavě potřebuje. Ale především se těšíme na to, že tento hrozný případ bude zamítnut, jakmile soudce prozkoumá fakta.“

Začátkem července byl u soudu v Portoriku vydán soudní zákaz, který údajně souvisel se sexuálním domácím násilím, v němž figurovalo Martinovo jméno. Skandál dále rozvířil zpěvákův bratr Eric, který přišel s prohlášením, že obětí byl 21letý synovec Martina, Dennis Yadiel Sanchez. Dále uvedl, že měl Martin synovce podrobovat fyzickému i psychickému násilí po dobu sedmi měsíců.

Ricky Martin ihned začátkem července jakákoliv obvinění vyvrátil a nazval je „zcela nepravdivými a vykonstruovanými“.

„Vzhledem k tomu, že jde o probíhající právní záležitost, nemohu v tuto chvíli učinit podrobná prohlášení," napsal ve svém prohlášení 3. července. „Jsem vděčný za nespočet poselství solidarity a přijímám je z celého srdce."

Následné slyšení, které se bude blíže věnovat obviněním z domácího násilí proběhne 21. července v Portoriku. Dle místních zákonů může Martinovi hrozit až 50 let vězení, pokud by se obvinění z incestu prokázalo jako pravdivé.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ricky Martin (@ricky_martin)

 

Zpěvák v posledních týdnech zažívá krušné chvíle. Před soudem stanul také kvůli sporům s bývalou manažerkou Rebeccou Druckerovou, která ho žalovala za údajně nevyplacené provize ve výši 3 milionů dolarů. Manažerka žalobu podala 29. června u soudu v Los Angeles. Podepřela ji tvrzeními, že v roce 2020 pomohla ochránit svého bývalého klienta před obviněními, která potenciálně mohla ukončit jeho kariéru.

Přestože musí Martin čelit nepříjemným okolnostem, věnuje se nadále své práci. Před několika dny stihl vydat novou píseň 'Acido Sabor i s videoklipem. Ten byl částečně natočen v kapli a Rickyho Martina lze vidět před obrazem Ježíše a dokonce i při zpovědi.

V některých pasážích textu zaznívají formulace jako: „Možná je to všechno sladké, ale je to i bolestivé“ nebo „Nezáleží na tom, co říkají, jestli jste to nakonec vy nebo já“. Podle španělského listu Marca se šíří spekulace, zda tato slova nemají něco společného se současnou situací.

Psali jsme také: Čtyři roky po obvinění ze sexuálního obtěžování se James Franco vrací na scénu

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com, marca.com, Instagram.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...