Jako dvojčata. Reese Witherspoon pózuje s dcerou Avou a nikdo by neřekl, že je mezi nimi věkový rozdíl 25 let

Zahraniční 13. července 2022 | 14:18 — Pavla Krejčí
Hollywoodská hvězda Reese Witherspoon se ukázala s dcerou Avou na společné fotografii. Na první pohled vypadají jako dvojčata a nikdo by neřekl, že je mezi nimi věkový rozdíl téměř 25 let.
Reese Witherspoon porodila svoji kopii / Depositphotos

Reese Witherspoon si užívala dovolenou na pláži po boku své dcery Avy Phillippe, jejímž otcem je hereččin bývalý partner Ryan Phillippe. Společně zapózovaly na fotografii s výhledem na nádherný západ slunce v pozadí. Šestačtyřicetiletá Witherspoon je stále krásná a na pořízené fotografii vypadala jako dvojče své prvorozené dcery. Málokdo by řekl, že je mezi nimi věkový rozdíl téměř 25 let.

Witherspoon měla na sobě bílé šaty s květinovými detaily a pásek, zatímco její dcera oblékla smaragdově zelené šaty. Na fotce s nádherným pozadím zapadajícího slunce vypadaly šťastně a uvolněně.

Na druhém snímku bylo vidět, jak Ava prsty pečlivě upravuje make-up své slavné matky. „Ráda sdílím západy slunce se svou dívkou," popsala Reese fotku a dodala: "Hlavně když mi opravuje make-up."

Fanoušci fotografie ihned zaplavili nadšenými komentáři, ve kterých opěvovali krásu obou žen a jejich nesmírnou podobu, která bere dech. Spousta z nich jednoduše napsala „dvojčata“ a komentář doplnila srdíčky.

Další dodal: „Vypadá úplně jako její máma!!"

Třetí komentoval: „Obě krásné! Je to vaše přesné dvojče!!"

Zatímco čtvrtý fanoušek napsal: „Vy DVĚ! Absolutně krásné."

Herečka se netají tím, že je polichocena, když si ji pletou s dcerou. Prý se díky ní cítí o mnoho let mladší. Otevřeně o tom promluvila minulý rok při rozhovoru s Gayle King pro InStyle. „No, jsem ráda, když si mě s ní pletou, protože se díky ní cítím tak mladá.“

 

 

Jsem na ni tak hrdá. Opravdu se s tím statečně pere. Jsem si jistá, že není snadné vypadat přesně jako tvoje matka." Gayle herečku s úsměvem opravila a řekla: „Reese, přestaň! Je to naopak - když máma vypadá jako dcera, tak to je správně."

Zatím se zdá, že Ava svou slavnou matku do světa showbyznysu následovat nebude. Podle Witherspoon v současné době „studuje a snaží se najít sama sebe“. Řekla také, že Ava je přízemní, ale doufá, že ji čekají velké věci.

Kromě své dcery Avy porodila syna Deacona (18), kterého má z manželství s Ryanem Phillippe, a devítiletého Tennesseeho, jehož otcem je hollywoodský magnát Jim Toth. Psali jsme také: Demi Moore představuje kolekci svých plavek. Vypadá v nich dokonale

Autorský článek, další zdroje: Instagram, mirror.co.uk 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Kam za nákupy i zábavou o Velikonocích. Pozor na zavřené...

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...