Angelina Jolie se objevila na veřejnosti s dcerou Shiloh. Ta je svým rodičům hodně podobná a mnozí jí předpovídají hvězdnou budoucnost

Zahraniční 14. července 2022 | 16:01 — Pavla Krejčí
Říká se, že jaká matka, taková dcera. Angelina Jolie se ukázala s dospívající dcerou Shiloh na koncertě v Římě, kde si ve sladěných outfitech užívaly hudbu skupiny Måneskin. Přítomní je natočili na video, na kterém se usmívaly a pohupovaly se do rytmu písně.
Angelina a její dcera Shilo si užily koncert / Depositphotos

Vyladěné duo matka-dcera

Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta poslední dobou u veřejnosti budí zájem. Šestnáctiletá Shiloh Jolie-Pitt je oběma rodičům opravdu podobná a mnozí jí předpovídají hvězdnou budoucnost. Jestli půjde ve stopách rodičů, není jisté, ale už nyní předvádí různé talenty. Nedávno na videu ukázala skvělé taneční pohyby.

Vášeň pro hudbu i tanec předvedla během koncertu Måneskin, který se o víkendu konal v Římě. Společně s matkou byly spatřeny v davu, jak se pohybují do rytmu a užívají si přítomný okamžik. Ve videu zveřejněném na sociálních sítích se duo matka-dcera společně ponořily do hudby.

Jeden z fanoušků na Instagramu napsal, že je Angelina skvělá. Text doplnil videem Angeliny (47) a Shiloh, které se usmívaly a sledovaly hudebníky na pódiu.

Obě ženy se patrně sladily do stejného stylu. Shiloh měla na sobě ležérní černé tričko a Angelina oblékla černý krajkový top s černým sametovým sakem.

 

 

Matka na plný úvazek

Angelina nedávno mluvila o výzvách rodičovství během pandemie. Přiznala, že nebyla zcela připravena na to, aby byla matkou na plný úvazek. „Mám pocit, že mi chybí všechny dovednosti, abych mohla být tradiční maminkou v domácnosti,“ řekla v únoru britskému Vogue. „Zvládám to, protože děti jsou docela odolné a pomáhají mi, ale vůbec mi to nejde."

Dodala: „No, miluji je. Mám pocit, že jsme tým. Možná to bude znít jako klišé, ale milujete a snažíte se, a i když vejce spálíte, je to nakonec jedno."

Kromě Shiloh měla Angelina v manželství s Bradem Pittem dalších pět dětí – Maddoxe (20), Paxe (18), Zaharu (17) a dvojčata Knoxe a Vivienne (13).

Vztahy mezi bývalými partnery jsou na bodu mrazu. Od podání žádosti k rozvodu v roce 2016 bojovali o péči dětí. Tehdy údajně došlo k incidentu na palubě soukromého letadla, kde se měl Pitt s rodinou pohádat. Angelina ho obvinila z hrubého chování a zneužívání dětí. Herec následně přiznal, že během incidentu na své děti křičel, ale trval na tom, že jim fyzicky neublížil. V roce 2021 ho Angelina znovu obvinila z neuctivého chování u soudu. Pitt nakonec získal společnou péči o jejich děti v květnu téhož roku, i když Jolie s rozhodnutím nesouhlasila a s verdiktem nadále bojovala.

 

 

Tehdy blízký zdroj pro Page Six uvedl. „Brad je zlomený, že Angelina šla touto cestou. Po jejich svatbě zůstalo hodně emocí.“ Pitt se potýkal s problémy s alkoholem a Angelina tuto skutečnost uvedla před soudem.

„Převzal odpovědnost za své činy a přiznal se ke svým minulým problémům, přestal pít." 

Zdroj pokračoval: „Manželství bylo občas velmi vášnivé a toxické a jako všechny páry se pohádali, ale také spolu prožili mnoho hezkých chvil." Psali jsme také: Eddie Murphy provdal nejstarší dceru. Romantický obřad proběhl v Beverly Hills

Autorský článek, další zdroje: pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu