Demi Moore představuje kolekci svých plavek. Vypadá v nich dokonale

Zahraniční 11. července 2022 | 08:05 — Pavla Krejčí
Herečka Demi Moore dokazuje, že i po padesátce je možné udržet si skvělou postavu. Předvedla se ve své hravé kolekci plavek, která cílí na ženy všech věkových kategorií. Hvězda razí heslo, že ani v pokročilejším věku nemusí ženy vypadat jako „matróny“ a mohou se cítit sexy.
Demi Moore ukázala dokonalou figuru / Depositphotos

Demi Moore se během své kariéry mnohokrát předvedla na obrazovkách – oblečená i neoblečená. Herečce však nelze upřít, že si po celá léta udržovala krásnou postavu a  na prahu šedesátky vypadá víc než dobře. Není proto divu, že své přednosti neměla problém předvést veřejnosti. Nyní přichází se svou vlastní kolekcí plavek a chce demonstrovat, že se ženy můžou cítit sexy v každém věku. Sama Moore říká, že vlastní 400 až 500 plavek, a proto se nabízelo vytvořit vlastní kolekci.

Spojila se se značkou Andie a společně uvedly na trh zbrusu novou řadu Demi Moore x Andie, která zahrnuje deset modelů plavek. Nabízí několik stylů od jednodílných bikin až po plavky se sukýnkou. Moore úzce spolupracovala s Michelle Copelmanovou, viceprezidentkou této značky.

Moore uvedla, že při vytváření designu plavek pro ni byly inspirací samotné ženy. Přemýšlela o tématech, která jsou pro ně citlivá – především ukazování částí těla, za které se mohou stydět. Uvedla, že by se ženy neměly cítit nežádoucí.

Copelmanová řekla magazínu People, že spolupráce s Moore na její vůbec první kolekci oblečení byla „vzrušující“ a že se „obě hodně naučily“.

„Demi laskavě otevřela dveře svého šatníku, ale také svého domova," řekla Coplemanová. „A nakonec, tato kolekce je vše, čeho jsme se snažily dosáhnout. Tkaniny jsou silnější. Některé plavky jsou podšité síťovinou, která má ženě poskytnout pocit bezpečí. Cítíte ženskou, sladkou a koketní atmosféru, která charakterizuje celou kolekci."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Andie (@andieswim)

 

Při vymýšlení designu se Moore inspirovala vintage plavkami, jejichž styl působí žensky a zároveň oplývá rafinovaným půvabem.

„Začala jsem přemýšlet o tom, jak byla móda v posledních několika letech o oblečení, které moc látky nezahrnovalo. Mně se naopak líbil určitý druh elegance a půvabu, čímž podle mého názoru právě vintage kousky disponují. Ženy se v nich mohou cítit sexy, silněji a pohodlně, a nemusí ukazovat spoustu kůže,“ řekla Moore. „Myšlenka tedy zněla: Jak přimět ženu, aby nosila něco, v čem se cítí dobře, je to zároveň hravé a sexy, a nabízí bezpečnost a sebevědomí, ale má stále styl? To byl náš cíl.

Moore společně s týmem značky Andie odcestovala na Francouzskou riviéru, kde nafotili kampaň k nové kolekci. Ačkoliv se Moore nemá za co stydět, vyjádřila své nejniternější pocity ohledně vnímání vlastního těla.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

 

„Nejspíš zapadám do kategorie žen, která si nebyla svým tělem jistá. A myslím si, že toto focení bylo extrémně zranitelné," řekla. „Ale cítila jsem takovou podporu a povzbuzení, i když jsem se potýkala s dysmorfií vlastního těla... Opravdu doufám, že to ženám dodá sebevědomí."

Není to poprvé, co se Demi Moore angažuje v tomto odvětví. Minulý rok se přidala ke kampani značky Andie, se kterou nyní spolupracuje. Spolu s Moore se na propagaci kolekce podílely i její tři dcery, Tallulah Willis (28), Scout Willis (30) a Rumer Willis (33), které má ze vztahu s Brucem Willisem. Tehdy Moore uvedla, že je "důležité", aby sdílela tento posilující okamžik se svými dcerami. Psali jsme také: Královská múza Kate Middleton se zúčastnila Wimbledonu. Znovu oblékla krásné modro-bílé šaty

Autorský článek, další zdroje:

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu