Britney Spears se toho nebojí. Ukázala se na videu nahoře bez

Zahraniční 09. července 2022 | 10:33 — Pavla Krejčí
Šťastná nevěsta Britney Spears se neváhala podělit o odvážné video, na němž v tropickém ráji chodí pouze ve spodním dílu plavek. Zpěvačka často svými příspěvky na sociálních sítích budí pozornost, ne vždy se ale setkává s pochopením.
Britney se rozhodně nestydí / Depositphotos

Britney Spears a Sam Asghari se několik týdnů po svatbě konečně vydali na svatební cestu. Tropický ráj ve zpěvačce, která se proslavila hity jako Born To Make You Happy, patrně vyvolal bujaré veselí. Na Instagramu sdílela video, na kterém se prochází po pláži bez vrchního dílu plavek. Aby své fanoušky úplně nepobouřila, zakryla své vnady svými dlaněmi.

V dalším krátkém videu zpěvačka klečela na břehu a předváděla pózy, které v jejím podání měly vypadat sexy. Odvázala se natolik, že odhalovala tetování na kyčlích. Na třetím záběru se válela ve vlnách, a poté se bez podprsenky posadila zády k fotoaparátu.

Další část líbánek v tomhle neuvěřitelném tropickém kousku ráje... Ne, tohle není kampaň pro dívky, které se zbláznily... Prostě žiju svůj život!!!" napsala u videa.

Tohle se se stane, když trávíte dvoutýdenní dovolenou na jachtě. Přemisťovat se z jednoho ostrova na jiný ostrov je doslova šílené!!! Holky, pokud chcete zhubnout, leťte vrtulníkem a nervozita udělá své… Myslím, že jsem shodila 4 kila za den," pokračovala. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

 

Její oddaní fanoušci ihned reagovali a zahrnuli ji pochvalnými komentáři. Jeden Britney nazval tropickou královnou, další jí pochválili štíhlou postavu.

Britney a Sam si konečně oddechli od svatebního shonu a stěhování, kterým byli během června zaneprázdněni. Situaci dokonce řešila tím, že si na čas smazala svůj instagramový účet. Nikdo z jejích fanoušků nevěděl, kam zmizela, proto vyvolala vlnu spekulací. Nedávno si však svůj účet obnovila a podala vysvětlení.

Ještě jsem nebyla na líbánkách. Vdala jsem se a přestěhovala do nového domu přibližně ve stejnou dobu. Nebyla to zrovna nejchytřejší věc, ale no dobře, vlastně je to logický krok,“ uvedla v prohlášení.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

 

Je to tak zvláštní, že se probudím a všechno je nové... nový bazén... nová kuchyň... nová postel... Asi jsem v šoku!!! Přišla jsem na pár nových věcí. Rozhodně trávím ráda čas venku, ale také jsem ráda uvnitř.“ Popová hvězda dodala, že rozhodně bude na svém instagramovém účtu nadále aktivní. Svatba jí prospěla a ráda by se se světem podělila o svou radost.

Není to poprvé, co Britney na svém účtu odhalila svoje vnady. Pravidelně své fanoušky zásobuje polonahými fotografiemi, které nemusí vzbuzovat přílišnou představivost. Psali jsme také: Britney Spears se vdala. Nenápadně a bez přítomnosti její rodiny

Autorský článek, další zdroj: mirro.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...