Rihanna se poprvé po porodu objevila na veřejnosti. Vypadala svěže a šťastně

Zahraniční 06. července 2022 | 07:05 — Pavla Krejčí
Novopečená maminka Rihanna si od května užívala svou novou roli v soukromí svého luxusního sídla. Nyní byla po dlouhých týdnech spatřena na veřejnosti a vypadala opravdu svěže a šťastně.
Rihanna zažila svou první "máminu noc", když vyrazila po porodu na veřejnost / Depositphotos

Popová zpěvačka Rihanna se po více jak měsíci objevila na veřejné akci. Zúčastnila se GoPuff Delivers Wireless 2022, desetidenního hudebního festivalu v londýnském Crystal Palace Parku. Vyrazila podpořit svého přítele ASAP Rockyho, který byl headlinerem akce. Mezi speciální hosty patřil také její expřítel Chris Brown.

Rihanna pro své první veřejné vystoupení zvolila černé oblečení. Outfit zahrnoval černé legíny a bomber od Prady ve stejné barvě, jehož rukávy zdobilo peří. Temný vzhled završila náušnicemi a výrazným náhrdelníkem.

Při průchodu davem ji doprovázela ochranka. Následně ji mohli přítomní spatřit, jak vysílá láskyplná gesta svému příteli. Téhož dne byli s ASAP Rockym také zahlédnuti v nedalekém holičství. Rihannina přítomnost vyvolala poprask a nejeden fanoušek si přišel pro fotku. Následně se na sociálních sítích objevily nadšené komentáře těch, kteří měli štěstí se s ní potkat a vyfotit se. 

Zpěvačka si na noc odskočila od svých mateřských povinností a zažila si první "máminu noc". A zdá se, že si večer po boku přítele užila. Zdroj US Weekly prozradil, že je vztah Rihanny a Rockyho po narození potomka ještě silnější. „Jejich vzájemná láska se nezměnila. Rihanna ho vždy podporuje. Bez ohledu na to, co se děje.“

První spekulace o dvojici se šířily v roce 2019. Nicméně pár podrobnosti o svém osobním životě uchovává v soukromí, proto není zřejmé, od kdy jsou skutečně spolu. Rocky dokonce jejich vztah oficiálně nepotvrdil až do května 2021. Tehdy řekl, že Rihanna je „ta jediná“. Stejně tak jednali během jejího těhotenství. Zprávu zveřejnili teprve, až měla za sebou polovinu těhotenství. Jméno novorozeného syna zatím rovněž sdělili jen těm nejbližším.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

Rihanna a ASAP sdělili jméno dítěte pouze blízkým rodinným příslušníkům," řekl zdroj magazínu Us Weekly v květnu. „Budou ho držet v tajnosti, dokud nebudou připraveni sdílet ho se světem."

Podle zdroje s rozšiřováním rodiny neskočili. „Určitě chtějí velkou rodinu. Rihanna milovala své těhotenství, stejně tak svoje tělo v jeho průběhu.“ A taky svoje bříško pyšně vystavovala. Rihanna se stala v podstatě ikonou, co se těhotenské módy týče.

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, pomyslela jsem si, že v žádném případě nepůjdu nakupovat do žádného obchodu s těhotenským oblečením. Je mi líto – oblékat se je prostě příliš zábavné. Nevzdám se toho jen kvůli tomu, že se moje tělo mění,“ řekla tehdy Rihanna pro magazín Vogue o svém přístupu k těhotenskému stylu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

Doufám, že se podařilo předefinovat to, co je pro těhotné ženy považováno za „slušné“. Moje tělo nyní prochází neuvěřitelnými změnami a nebudu se za to stydět. Mělo by to být slavnostní. Protože proč by měla žena skrývat své těhotenství?" pokračovala.

Nyní můžeme jen očekávat, jakým stylem oblékání Rihanna překvapí veřejnost. Zdali bude pokračovat v pyšném vystavování a oslavě ženského těla, nebo zvolí poněkud mírnější styl. Nebyla by to však Rihanna, zakladatelka Fenty Beauty, kdyby se držela střídmě při zemi. Psali jsme také: Tom Hiddleston a jeho snoubenka Zawe Ashtonová se stanou rodiči. Očekávají prvního potomka

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram.

Témata: Rihanna, porod, veřejnost
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...