Kate Middleton ve vojenské výstroji. Po vzoru Lady Diany se stává princeznou lidských srdcí

Zahraniční 29. června 2022 | 08:14 — Pavla Krejčí
Vévodkyně z Cambridge v rámci Dne ozbrojených sil Spojeného království sdílela fotografie z letiště Abingdon. Na ní se oblékla do plné výstroje a zúčastnila se několika vojenských cvičení.
Kate Middleton se vydala mezi vojáky / Depositphotos

Kate Middletonová na počest Dne ozbrojených sil Spojeného království zveřejnila snímky ze své návštěvy Army Training Centre Pirbright, která se uskutečnila loni v listopadu. Během návštěvy se seznámila se 101. operační udržovací brigádou a dozvěděla se přínosné informace o tom, jak se školí noví rekruti a obsluhující personál.

Vévodkyně projevila zájem a na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je být vojákem u leteckých sil. Oblékla se do plného vybavení a účastnila některých tréninkových cvičení. Při prohlídce tanku byla dokonce spatřena v maskovací bundě. Později strávila čas rozhovory s přítomnými. Se zaujetím se jich vyptávala na čas strávený v britské armádě.

Sdílené fotografie doplnila dojemným vyjádřením, které vzdávala hold lidem sloužícím v armádě.  „Dnes v Den ozbrojených sil bychom William a já rádi vzdali hold statečným mužům a ženám, minulým i současným, kteří slouží ve všech našich ozbrojených silách na moři, na souši i ve vzduchu, tady ve Spojeném království a po celém světě,“ napsala.

Poté poděkovala za jejich významnou práci: „Děkuji vám za všechno, co vy a vaše rodiny obětujete, abyste nás udrželi v bezpečí."

Kate pokračovala zmínkou o své návštěvě z minulého podzimu. „Minulý rok jsem měla tu čest strávit čas s @BritishArmy, abych viděla, jak trénují obsluhující personál a nové rekruty. Bylo úžasné vidět z první ruky mnoho důležitých a různorodých rolí, které armáda hraje den co den, aby nás všechny chránila.“ Závěrem dodala, že bude pyšně a s radostí nadále navštěvovat ozbrojené síly, letectvo i námořnictvo. A prohlášení uzavřela: „Těším se, že v pravý čas objevím více o @RoyalNavy a @RoyalAirForceUK.“

Zdá se, že Kate se často ocitá ve stejných situacích jako kdysi princezna Diana. Jde v jejích stopách a silně aspiruje k tomu, že se také stane „princeznou lidských srdcí“.

Podobnou návštěvu absolvovala i zesnulá princezna Diana v roce 1988. Tehdy se vydala do královského hampshireského regimentu v Tidworthu. Stejně jako Kate byla oblečena ve vojenské výstroji a s úsměvem na tváři si procházela okolí nebo se podívala dovnitř tanku. Rovněž se účastnila vojenských cvičení.

K vojenství má královská rodina blízko. Princ William sloužil jako pilot vrtulníku v Royal Air Force, což je i jeden z důvodů, proč má Kate takové pochopení pro vojenské rodiny. Sama těžce nesla, když William na několik týdnů odjel. Vysoce si váží žen, které mají za manžele vojáky. Psali jsme také: Princ Harry pokračuje v dědictví princezny Diany. Věnuje se charitativní činnosti

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu