Kate Middleton ve vojenské výstroji. Po vzoru Lady Diany se stává princeznou lidských srdcí

Zahraniční 29. června 2022 | 08:14 — Pavla Krejčí
Vévodkyně z Cambridge v rámci Dne ozbrojených sil Spojeného království sdílela fotografie z letiště Abingdon. Na ní se oblékla do plné výstroje a zúčastnila se několika vojenských cvičení.
Kate Middleton se vydala mezi vojáky / Depositphotos

Kate Middletonová na počest Dne ozbrojených sil Spojeného království zveřejnila snímky ze své návštěvy Army Training Centre Pirbright, která se uskutečnila loni v listopadu. Během návštěvy se seznámila se 101. operační udržovací brigádou a dozvěděla se přínosné informace o tom, jak se školí noví rekruti a obsluhující personál.

Vévodkyně projevila zájem a na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je být vojákem u leteckých sil. Oblékla se do plného vybavení a účastnila některých tréninkových cvičení. Při prohlídce tanku byla dokonce spatřena v maskovací bundě. Později strávila čas rozhovory s přítomnými. Se zaujetím se jich vyptávala na čas strávený v britské armádě.

Sdílené fotografie doplnila dojemným vyjádřením, které vzdávala hold lidem sloužícím v armádě.  „Dnes v Den ozbrojených sil bychom William a já rádi vzdali hold statečným mužům a ženám, minulým i současným, kteří slouží ve všech našich ozbrojených silách na moři, na souši i ve vzduchu, tady ve Spojeném království a po celém světě,“ napsala.

Poté poděkovala za jejich významnou práci: „Děkuji vám za všechno, co vy a vaše rodiny obětujete, abyste nás udrželi v bezpečí."

Kate pokračovala zmínkou o své návštěvě z minulého podzimu. „Minulý rok jsem měla tu čest strávit čas s @BritishArmy, abych viděla, jak trénují obsluhující personál a nové rekruty. Bylo úžasné vidět z první ruky mnoho důležitých a různorodých rolí, které armáda hraje den co den, aby nás všechny chránila.“ Závěrem dodala, že bude pyšně a s radostí nadále navštěvovat ozbrojené síly, letectvo i námořnictvo. A prohlášení uzavřela: „Těším se, že v pravý čas objevím více o @RoyalNavy a @RoyalAirForceUK.“

Zdá se, že Kate se často ocitá ve stejných situacích jako kdysi princezna Diana. Jde v jejích stopách a silně aspiruje k tomu, že se také stane „princeznou lidských srdcí“.

Podobnou návštěvu absolvovala i zesnulá princezna Diana v roce 1988. Tehdy se vydala do královského hampshireského regimentu v Tidworthu. Stejně jako Kate byla oblečena ve vojenské výstroji a s úsměvem na tváři si procházela okolí nebo se podívala dovnitř tanku. Rovněž se účastnila vojenských cvičení.

K vojenství má královská rodina blízko. Princ William sloužil jako pilot vrtulníku v Royal Air Force, což je i jeden z důvodů, proč má Kate takové pochopení pro vojenské rodiny. Sama těžce nesla, když William na několik týdnů odjel. Vysoce si váží žen, které mají za manžele vojáky. Psali jsme také: Princ Harry pokračuje v dědictví princezny Diany. Věnuje se charitativní činnosti

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v pošmourném podzimu sázkou na jistotu

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...

Češi cestují jak o život. Pozor by si ale měli dát na dvě...

Není otázkou zda, ale kdy. Evropu čeká katastrofa...

Konec pohody v nejoblíbenější destinaci Čechů? Na stole je...

Zavřít reklamu