Seriál Hry o trůny se dočká spin-offu. Kit Harington se vrátí jako Jon Sníh

Seriály & Filmy 18. června 2022 | 08:44 — Pavla Krejčí
Kapitola stále není uzavřena. Plánovaný spin-off Her o trůny naváže na dění poslední série a bude sledovat další osudy Jona Sněha, který odhalil svou pravou identitu. Seriál je zatím v rané vývojové fázi.
Kit Harington se vrací do role Jona Sněha / Depositphotos

Konec seriálu Hry o trůny v mnohých vyvolal rozporuplné pocity. Oddaní fanoušci se však mohou těšit na pokračování v plánovaném spin-offu. Série je podle HBO zatím v raném vývoji.

Kit Harington se vrátí do své role Jona Sněha, čímž dává fanouškům naději, že se dozví, jak to bylo s jeho osudem dál. V poslední sezóně Her o trůny si Jon Sníh uvědomil svou pravou identitu. Jeho pravé jméno je Aegon Targaryen a mohl by být dědicem Železného trůnu. Série skončila jeho vyhnanstvím z Westerosu, načež se vydal do Strašidelného lesa, aby zde začal nový život.

Děj nové série se bude bezprostředně navazovat na tu první, což by mohlo otevřít to, o čem si mnozí mysleli, že je definitivní konec celosvětově populární série. Vzhledem k návaznosti děje je možné, že se objeví další známé postavy jako jeho Arya Stark (Maisie Williams) a Sansa Stark (Sophie Turner).

Herec byl dvakrát nominován na cenu Emmy za ztvárnění „akčního hrdiny, který se v brutálním světě snaží prosadit vznešené hodnoty své rodiny“. Sníh byl jednou z nejzajímavějších postav v celé sérii. Byl jeden z mála, který přežil až do finálního dílu, byť si na chvilku odskočil na onen svět.

Nadcházejícím spin-offem HBO je „House of the Dragon“, který se odehrává 200 let před původním seriálem. Ten má premiéru již 21. srpna.

Harington se po dotočení Her o trůny objevil v Marvel Cinematic Universe, kde si zahrál ve filmu Eternals z roku 2021. Nedávno se zhostil titulní role v živé inscenaci Jindřicha V. 

Psali jsme: Jak se dělá Pamela Anderson. Lily James promluvila o přípravě na roli v seriálu Pam a Tommy

Autorský článek, další zdroje: hollywoodreporter.com, variety.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...