Kate Middleton si na zahradní slavnost oblékla zelené šaty a jedinečný klobouk

Zahraniční 27. května 2022 | 12:40 Pavla Krejčí
V Buckinghamském paláci proběhla v pořadí již třetí slavnost před vypuknutím velkých jubilejních oslav královny. Vévodkyně z Cambridge oblékla jarní zelené šaty, které doplnila obrovským kloboukem s květinou.
Kate vynesla další ikonický model / Depositphotos

Královna Alžběta již dříve oznámila, že se nezúčastní žádných zahradních oslav. Jelikož účast vyžaduje stát několik hodin na nohou, rozhodla se královna kvůli svým problémům s mobilitou akci vynechat.

Zahradní slavnosti mají dlouhou tradici. Konají se každoročně od 60. let 19. století a jejich cílem je projevit uznání panovníka lidem pracujícím ve veřejné službě. Kvůli probíhající pandemii byly však slavnosti v roce 2020 a 2021 zrušeny.

Panovnici zastoupil královský pár Kate Middleton a princ William. Připojil se k nim princ Edward s manželkou Sophií, hraběnkou z Wessexu, a také princezna Beatrice. Zatímco se Kate zúčastnila již předchozí zahradní party v ikonických korálových šatech od návrhářky Emilie Wickstead, pro prince to byla první party od roku 2019.

Kate Middleton zvolila pro tuto příležitost světle zelené šaty ke kotníkům, které již dříve oblékla a pochází z dílny její soukromé švadleny. Jarní outfit doplnila velkým kloboukem s květinou v totožné barvě, který připomínal atmosféru seriálu Bridgertonovi.

Outfit doladila odpovídajícími semišovými lodičkami značky Jimmyho Choo. Manžel, princ William, se k ní připojil v cylindru a černém obleku. Navzdory nepříznivému počasí se vévodský pár radostně usmíval.

Občerstvení na akci bývá opravdu bohaté. Dle královského zdroje se podává kolem 27 000 šálků čaje a spotřebuje se 20 000 plátků koláčů.

Závěrečná zahradní slavnost se uskuteční v Palace of Holyroodhouse v Edinburghu 29. června.

Psali jsme také: Meghan Markle jako vystřižená z filmu Pretty Woman

Autorský článek, další zdroj: people.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Salma Hayek se objeví v pokračování striptérského filmu

Namnožte si své muškáty. Nastal ideální čas odebrat...

Je ideální čas namnožit hortenzie. Jak správně odebrat...

Srpnová výsadba ředkviček a další zeleniny: Jaké druhy...

French press: Připravte si perfektní kávu za pár minut

Přidejte nyní k rajčatům hnojivo ze sody, kvasnic a popele....

Levandule má využití v léčitelství a v péči o pleť....

Zavřít reklamu