Celebrity se rozmluvily o svých koupacích návycích. Kdo se myje méně, a kdo naopak často?

Zahraniční 27. května 2022 | 07:19 Pavla Krejčí
Řekli byste si, že pravidelná hygiena je na denním pořádku. V případě slavných se ale můžeme setkat s jistou kontroverzí. Možná vás překvapí, jak to někteří mají s koupacími návyky.
Další 3 fotografie v galerii
Mila Kunis v dětství neměla přístup k teplé vodě / Depositphotos

V oblasti hygieny se otevřela překvapivá debata. Spousta známých hvězd odhalila, kolik času tráví, nebo naopak netráví v koupelně.

Mila Kunis a Ashton Kutcher

Tato dvojice je známá tím, jak se staví ke koupání dětí. Objasnili, že děti koupou podle jednoho pravidla: „Pokud na nich vidíte špínu, umyjte je. Jinak to nemá smysl." 

Kunis také promluvila o hygieně během jejího dětství: „V dětství jsem neměla teplou vodu, takže jsem se stejně moc nesprchovala."

„Ale když jsem měla děti, taky jsem je nemyla každý den," vysvětlila. „Nebyla jsem tím rodičem, který by koupal novorozence – nikdy."

Její manžel Ashton vyznává podobnou filozofii: „Denně si myji podpaží a rozkrok a nikdy nic jiného."

Dax Shepard

Komik Dax Shepard, který žije s herečkou Kristen Bell, hlasuje pro každodenní koupání. Nechal se však slyšet, že by se pokožka „neměla každý den zbavovat přirozené mastnoty pomocí mýdla“. Proto se místo toho myje pouze vodou.

Jake Gyllenhaal

Herec známý z filmu Princ z Persie říká, že „stále více považuje koupání za méně nutné." Věří ale, že čištění zubů je důležité.

Dwayne "The Rock" Johnson

Přestože spousta celebrit upřednostňuje nemytí, jsou tu i tací, kteří mytí milují.

„Ne, jsem opakem celebrit, které se nemyjí,“ napsal Johnson na Twitteru. „Sprcha (studená), když vylezu z postele, abych nastartoval svůj den. Sprcha (teplá) po tréninku před prací. Sprcha (horká) poté, co přijdu z práce. Umyju obličej, tělo, dám si peeling a zapívám si ve sprše."

Terry Crews

Terry Crews řekl Access Hollywood, že se přidává do týmu s Johnsonem. „Dnes jsem si dal tři! Tři! Dnes! Vidíte, já a Dwayne máme pravdu! Jednu jsem si dal ráno po tréninku, další, než jsem dorazil sem a pak jednu mezi akcemi."

Pokračoval: „Miluji sprchu. Miluju ji, protože trávím tolik času pocením. Pokud se nepotíte, nemusíte se sprchovat, ale já se potím celý den... Jsem pan Old Spice, víte, co myslím? Takže se musím umýt."

Jason Momoa

Je naprosto logické, že Aquaman miluje vodu. Musí přece. Při rozhovoru pro Access Hollywood přítomné ujistil, že se pravidelně sprchuje.

Řekl: „Nezačínám žádné trendy. Sprchuji se, věřte mi. Jsem přece Aquaman, takže jsem pořád ve vodě, sakra. Nemějte strach. Jsem Havajec. Jsem od slané vody a cítím se dobře."

Chris Evans

Chris Evans přispěl do debaty o návycích při sprchování. Jednoznačně patří mezi ty, co se myjí často. „Sprchuji se pořád. Jsem velmi čistotný člověk!“ Psali jsme také: Svatba další Kardashianky: Na italské veselce Kourtney Kardashian a Travise Barkera vystoupil Andrea Bocelli.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...

Zavřít reklamu